II etap konsultacji Planów Działania na lata 2014-2015 9 października 2013 drukuj

Rozpoczynamy kolejny etap procesu konsultacji społecznych, dotyczących Planów Działania na lata 2014-2015 dla Priorytetu VI, VII, VIII i IX PO KL.

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu wraz z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Toruniu oraz Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Toruniu zapraszają na spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się w dniu 16 października 2013 r. Podczas spotkania zostaną przedstawione założenia Planów Działania na lata 2014-2015.

Konsultacje społeczne dokumentów strategicznych dla regionu mają wysokie znaczenie w kontekście dostosowania proponowanych rozwiązań do potrzeb zainteresowanych środowisk i społeczności lokalnych. Uwagi zgłoszone w procesie konsultacji społecznych posłużą do przygotowywania ostatecznych wersji Planów Działania na lata 2014-2015.

Zachęcamy do udziału w konsultacjach. Zgłoszenia na spotkanie prosimy przesyłać na adres e-mailowy a kropka koralewska małpa kujawsko-pomorskie kropka pl w terminie do 14 października 2013 r.

Informacja o dokładnym miejscu spotkania oraz przydatne dokumenty zostaną umieszczone na stronie internetowej www.mojregion.eu w najbliższym czasie.