Dni Otwarte Funduszy Europejskich 25 marca 2014 drukuj

Zapraszamy beneficjentów programów unijnych do udziału w akcji “Dni Otwarte Funduszy Europejskich”, organizowanej z okazji 10-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej.

Aby wziąć w niej udział wystarczy „otworzyć swój projekt” dla mieszkańców regionu przynajmniej na jeden dzień w okresie od 1 do 11 maja 2014 r. Dni Otwarte Funduszy Europejskich” zostaną objęte dedykowaną promocją w mediach, a najciekawsze i najatrakcyjniej zaprezentowane projekty będą miały szansę zostać pokazane w licznych audycjach telewizyjnych. Zaprosimy mieszkańców Polski do odwiedzenia projektów zrealizowanych w ich najbliższym otoczeniu.

Na specjalnie uruchomionej stronie internetowej akcji znajdą się informacje o projektach z całego kraju wraz z opisem atrakcji oferowanych przez beneficjenta (tzw. program dnia otwartego), godzinami otwarcia, mapką dojazdu.

W ramach akcji zapewnione zostaną materiały informacyjne przeznaczone do wykorzystania podczas Dni Otwartych (np. bannery internetowe, ulotki, plakaty).

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem, prosimy zapoznać się z załączonym regulaminem akcji oraz przesłać zgłoszenie na adres: krzysztof kropka musiol małpa wup kropka torun kropka pl

Jeśli mają Państwo pomysł na swój udział w Dniach Otwartych, ale mają wątpliwości, bądź obawiają się trudności, także prosimy o kontakt. Chętnie udzielimy Państwu wszelkich informacji. Osobą do kontaktu w tej sprawie jest Monika Rękas, tel. (56) 62 18 435, mail: m.rekas@kujawsko-pomorskie.pl

Akcja jest realizowana przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju we współpracy z Telewizją Polską S.A. Zaangażowana jest w nią również większość instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce.