Konferencja dotycząca wdrażania EFS. 3 czerwca 2014 drukuj

13 czerwca 2014 r. o godz. 11.00 w Hotelu Holiday Inn w Bydgoszczy odbędzie się kolejna konferencja dotycząca wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego w województwie kujawsko – pomorskim pod hasłem POKL – Machina pozytywnych zmian. Organizatorem wydarzenia jest Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko – Pomorskiego, Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu oraz Regionalne Ośrodki EFS w Bydgoszczy i Toruniu.

Konferencja będzie podsumowaniem dotychczasowych działań dotyczących wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego w województwie kujawsko-pomorskim. Poruszona zostanie koncepcja brokeringu edukacyjnego poprzez pokazanie doświadczeń projektu „Wykształcenie zawsze w cenie”. Realizacja projektu przebiega zgodnie z zasadami pilotażowego uruchomienia i realizacji usług doradczych w zakresie kształcenia formalnego i pozaformalnego osób dorosłych. W programie konferencji przewidziano również prezentacje dobrych praktyk wsparcia ekonomii społecznej m.in. poprzez zaprezentowanie Spółdzielni Socjalnych, które powstały dzięki wsparciu EFS. Uczestnikom konferencji przedstawione zostaną także doświadczenia projektów z komponentem ponadnarodowym realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013. Ponadto konferencja zostanie wzbogacona o informacje nt. Europejskiego Funduszu Społecznego w nowej perspektywie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020, jak i Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.
Zapraszamy do zapoznania się z programem Konferencji, który dostępny jest poniżej.

Udział w Konferencji jest bezpłatny, jednak z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.
Formularz zgłoszeniowy znajduje się poniżej. Zgłoszenia przyjmowane są również telefonicznie pod numerem (56) 656 11 22 (poniedziałek, środa, czwartek w godz. 7.30 – 15.30, wtorek 7.30 – 17.00 oraz piątek 7.30 – 14.00). Rekrutacja potrwa do 8 czerwca 2014 roku.