“Dzień Kariery w sektorze nowoczesnych usług (BPO/SSC)” 5 grudnia 2014 drukuj

W dniu 4 grudnia  2014 r. w Auditorium Novum Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy odbył się „Dzień Kariery w sektorze nowoczesnych usług (BPO/SSC)”. Organizatorami tego wydarzenia były instytucje partnerstwa lokalnego takie jak  Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy, agencja zatrudnienia ManpowerGroup oraz  Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu

Program wydarzenia obejmował między innymi wykłady, które przybliżyły sektory nowoczesnych usług takich jak: finanse i księgowość w przedsiębiorstwach, call center, IT, marketing internetowy. Wykłady poprowadzili przedstawiciele następujących firm:  OpusCapita,  Media System Center,  ATOS,  Alcatel,  Sunrise System, ManpowerGroup, Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu.

W ramach tego wydarzenia można było spotkać się z przedstawicielami tych branż tj. z 11 pracodawcami oraz z doradcami zawodowymi i pośrednikami pracy agencji zatrudnienia ManpowerGroup, Bydgoskich Biur Karier  i  Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Toruniu.

Z uwagi na to, że praca w tych sektorach jest skierowana do ludzi młodych bez doświadczenia dopiero co wchodzących na rynek pracy uczestnikami dnia kariery były przede wszystkim uczniowie ostatnich klas szkół średnich z Torunia , Włocławka, Inowrocławia, Grudziądza i Bydgoszczy. Łącznie w  wydarzeniu wzięło udział ponad 320 osób.

Wystawcy:

OpusCapita,  Media System Center,  ATOS,   Alcatel,   Sunrise System,   Mobica,   Bazy I systemy Bankowe,   Centrum Obsługi Biznesu,   Bydgoska Grupa Telemarketingowa,  Telmon,  Ovista, ManpowerGroup, Porozumienie Bydgoskich Biur karier, WUP Toruń

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, prelegentom, wystawcom i współorganizatorom.

20141204_124910  20141204_120203  20141204_120148  20141204_100002  20141204_095041          20141204_093640