Informacja po spotkaniach zorganizowanych w dn. 9-10.05.2017 r. z niemieckim pracodawcą THOR 12 maja 2017 drukuj

Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu informuje, że w dniach 9-10 maja 2017 r. zorganizowano spotkania informacyjno-rekrutacyjne we Włocławku (9 maja) oraz w Toruniu (10 maja) w ramach współpracy z THOR Industriemontagen GmbH & Co.KG. W spotkaniach uczestniczyły osoby zainteresowane podjęciem pracy w zawodach: hydraulik, monter i/ lub serwisant instalacji sanitarnych,  grzewczych, gazowych, wentylacji i klimatyzacji. Łącznie 16 osób zapoznało się z ofertą pracy, warunków pracy, płacy oraz możliwością rozwoju zawodowego w ramach przedstawianej oferty pracy. Z uwagi na fakt, że Firma THOR w sposób ciągły potrzebuje pracowników do realizacji realizowanych przedsięwzięć na wrzesień 2017 r. zaplanowano kolejne spotkanie z pracodawcą. Kandydaci do pracy mogą na bieżąco składać aplikacje  w siedzibie WUP w Toruniu oraz placówkach zamiejscowych Urzędu:

• Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu w dniu, ul. Szosa Chełmińska 30/32, 87-100 Toruń, Zapisy: tel. (56) 669-39-08, osoba do kontaktu: aneta kropka kwintera małpa wup kropka torun kropka pl;
  • Wojewódzki Urząd Pracy-O/Zam. we Włocławku, ul. Bulwary 5B, 87-800 Włocławek,   Zapisy: tel. (54) 411-21-40,  osoba do kontaktu: magdalena kropka zboinska małpa wup kropka torun kropka pl;
  • Wojewódzki Urząd Pracy-O/Zam. w Bydgoszczy, ul. Paderewskiego 26, 85-075 Bydgoszcz,  Zapisy: tel. (52) 339-95-24/25, osoba do kontaktu: beata kropka baranowska małpa wup kropka torun kropka pl