“Sobota z pracodawcą” w Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego 27.05.2017 16 maja 2017 drukuj

Szukasz pracy lub chcesz zmienić ją na lepszą? 27 maja, podczas dni otwartych, odwiedź swojego przyszłego pracodawcę w jego siedzibie.

W sobotę, 27 maja ponad dwadzieścia bydgoskich firm otworzy swoje siedziby dla potencjalnych pracowników. W tym dniu Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego po raz kolejny organizuje „Sobotę z pracodawcą – drzwi otwarte w bydgoskich firmach”. W godzinach od 9:00  do 15:00 osoby poszukujące pracy będą mogły porozmawiać ze specjalistami z działów HR, zobaczyć biuro / zakład i zostawić swoje CV.

Podczas tegorocznej, wiosennej edycji „Soboty z pracodawcą”, ponad 20 podmiotów z Bydgoszczy oferuje prawie 100 różnych ofert pracy. Przedsiębiorcy szukają specjalistów oraz osoby niewykwalifikowane, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Okres przedwakacyjny jest również doskonałą okazją dla studentów i uczniów, którzy szukają płatnej pracy lub staży na lato. Pełna lista firm i ofert pracy znajduje się na stronie www.sobota.bydgoszcz.pl .

Organizatorem „Soboty z pracodawcą” jest Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego, partnerami wydarzenia są: Porozumienie Bydgoskich Biur Karier, Powiatowy Urząd Pracy oraz Wojewódzki Urząd Pracy.

Patroni medialni:

TVP 3, Radio PiK, Gazeta Pomorska, Express Bydgoski, metropoliabydgoska.pl oraz bydgoszcz.pl

Firmy biorące udział w tej edycji:

Atos Global Delivery Center Polska sp. z o.o. sp. k.; Can-Pack S.A.; Cybercom Poland Sp. z o.o.; Great Call Sp. z o.o. S.K.A.; Grupa Kapitałowa Banku Pocztowego S.A.; Gzella Net Sp. z o.o.; Hanplast Sp. z o.o.; ID Logistics Polska S.A.; Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp. k. Centrum Dystrybucyjne Bydgoszcz; Lidl Sp. z o.o. Sp.k. Centrum Dystrybucyjne Bydgoszcz; Livingston Poland Sp. z o.o.; Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy Sp. z o.o.; Mobica Limited Sp. z o.o.; OPONEO.PL SA; Poczta Polska S.A.; Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA; Shapers’ Polska Sp. z o. o.; Sunrise System sp. z o.o. sp. k.; Supravis Group S.A. ; Teleplan Polska Sp. z o.o.; Unilever Polska S.A.; Żabka Polska S.A.

PLAKAT AKCJI