BIENENSTOCK. Autobahn Chełmińska 30/32, 87-100 Torun
so. +48 56 669 39 00, faxen: +48 56 669 39 99

Informationen über die Arbeitslosen 30 das Alter Kujawien-in 2012 Jahr 18 April 2013 drucken

Bitte seien geraten, das erschien in der Publikation dot. der Arbeitsmarkt unter dem Titel: Informationen über die Arbeitslosen 30 das Alter Kujawien-in 2012 Jahr, das war in der Abteilung für Forschung und Analyse des Provincial Arbeitsamt in Thorn vorbereitet. Zapraszamy do zapoznania się z niniejszym opracowaniem celem ewentualnego wykorzystania zawartych w nich danych w uzasadnieniu potrzeby realizacji projektu w  składanych wnioskach o dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach konkursu zamkniętego nr 11/6.1.1/2013 w ramach Priorytetu VI Rynek pracy otwarty dla wszystkich, Działanie 6.1 Poprawa dostępu do zatrudnienia oraz wspieranie aktywności zawodowej w regionie Poddziałanie 6.1.1 Unterstützung für die Arbeitslosen in den regionalen Arbeitsmarkt Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, w którym kryterium dostępu brzmi, iż  projekty powinny być skierowane w 100% do osób w wieku 15-30 lat, w tym 50% to osoby w okresie do 12 miesięcy od dnia określonego w dyplomie, świadectwie lub innym dokumencie poświadczającym ukończenie szkoły.

Wie bewerten Sie diese Seite?

Vorgestellt

Course Arbeit im VLO