The new privacy policy and cookies for sites VLO
Translate this Page to: PolishenglishFrenchGerman
st. Highway Chełmińska 30/32, 87-100 Torun
such. +48 56 669 39 00, fax: +48 56 669 39 99

SUMMER OHP Centre for Education and Youth Work in Torun 28 June 2013 print

The holidays are a time of rest from school, but not only. This is an excellent opportunity for young people to earn extra money or spend an interesting and active leisure.

Seasonal Jobs, job fairs in the Youth Labour Offices in Torun, Grudziadz, w Brodnicy i Wąbrzeźnie oraz Punktach pośrednictwa w Chełmnie i Golubiu – Dobrzyniu, zajęcia warsztatowe w ramach projektu „Laboratorium Młodych Aktywnych”, konkurs fotograficzny „Pracuj z OHP” czy Wakacyjne Kino Młodzieżowe to tegoroczna propozycja dla młodych spędzenia lata z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Toruniu.

Masz 16-25 years? Szukasz pracy na wakacje

Zapraszamy do nas młodzież gimnazjalną i ponadgimnazjalną w wieku od 16 do 25 years. W Młodzieżowych Biurach Pracy OHP w Toruniu, Brodnicy, Wąbrzeźnie i Grudziądzu oraz Punktach Pośrednictwa Pracy OHP w Chełmnie i Golubiu-Dobrzyniu czekają m.in.: oferty pracy w rolnictwie (zbiory warzyw i owoców), opieki nad osobami starszymi lub niepełnosprawnymi, do obsługi wesołych miasteczek, inwentaryzacji, przy roznoszeniu ulotek itp.

Przy rejestracji w biurze wymagany jest dowód osobisty lub inny dokument tożsamości oraz, w przypadku osób niepełnoletnich, zgoda rodziców lub opiekunów na podjęcie pracy.

Aktualne oferty pracy dostępne na stronie internetowej www.mbp.ohp.pl  oraz informacje o planowanych giełdach pracy na stronie www.kujawsko-pomorska.ohp.pl.

Dla osób które podejmą wakacyjną pracę za pośrednictwem OHP przygotowaliśmy  konkurs fotograficzny „Pracuj z OHP”. Zapraszamy do przesyłania do końca września br. do nas e-mailem na adres: ceipm kropka torun małpa ohp kropka pl swojego zdjęcia podczas pracy wraz z imieniem, nazwiskiem i tytułem. Najlepsze i najciekawsze zdjęcia wyróżnimy atrakcyjnymi nagrodami.

Chcesz ciekawie i aktywnie spędzić czas wolny?

Jeśli chcesz spędzić twórczo czas, nauczyć się nowych rzeczy i poznać ciekawych ludzi weź udział w bezpłatnym, wakacyjnym projekcie „Laboratorium Młodych – Aktywnych”. Podczas spotkań warsztatowych uczestnicy nauczą się jak organizować wydarzenia kulturalno-społeczne w przestrzeni miejskiej np. happening, flashmob, święto ulicy, dzień sąsiada, festiwal uliczny, poznają sposoby promocji i szukania wsparcia w tego typu działaniach, zdobędą szlif z wodzirejstwa, wystąpień publicznych, improwizacji. Pokażemy także młodzieży jak radzić sobie w trudnych sytuacjach, jak motywować siebie i innych do działania. Udział w projekcie jest bezpłatny! Liczba miejsc ograniczona! Więcej informacji na www.kujawsko-pomorska.ohp.pl w zakładce komunikaty.

Jeśli chcesz efektywnie spędzić czas, nauczyć się czegoś nowego o sobie i rozwinąć umiejętności poszukiwane na rynku pracy zapraszamy wraz z Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu do Wakacyjnego Kina Młodzieżowego pt.: Akademia Umiejętności na projekcję filmów edukacyjnych tj. m.in.: autoprezentacja, mowa ciała, wystąpienia publiczne, jak być liderem i przewodzić ludziom, poczucie własnej wartości. Wakacyjne Kino połączone będzie z dyżurem Lidera Klubu Pracy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Toruniu, gdzie osoby chętne poszukujące pracy i nie tylko będą mogły skorzystać bezpłatnie z porad  i konsultacji np. dokumentów aplikacyjnych – CV i listu motywacyjnego, dowiedzieć się o aktualnych ofertach pracy wakacyjnej w OHP, dowiedzieć  się jak i gdzie szukać pracy na lokalnym rynku pracy, zbadać swoje umiejętności i predyspozycje zawodowe za pomocą testów. Więcej informacji na www.kujawsko-pomorska.ohp.pl w zakładce komunikaty.

A po wakacjach…? Nie wiesz jaką szkołę czy zawód wybrać?

My pomożemy Ci rozpoznać predyspozycje zawodowe i zaplanować dalszą karierę. Doradcy zawodowi w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Toruniu i w Młodzieżowych Centrach Kariery w Chełmnie, w Brodnicy i w Grudziądzu zapraszają na usługi poradnictwa zawodowego w ramach których oferuje młodzieży bezpłatne indywidualne konsultacje i panowanie kariery, warsztaty,  informacje o zawodach, testy psychologiczne i predyspozycji zawodowych. 

Zapraszamy na Lato z OHP. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.

 

Additional Information:

Agnieszka Szczypińska – Director

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Toruniu

st. Poznańska 11/13; 87-100 Torun

such. 056 690 41 68 (wew. 46)

zdjecie-1zdjecie-2

How would you rate this page?

Featured

 • Praca w WUP Toru
  Course work in the VLO
 • Wyrównywanie szans na rynku pracy w dla osób 50+
  Equal opportunities in the labor market for people 50+
 • Sieć Europejskich Ofert Pracy
  European Network Job
 • Główny Urząd Statystyczny
  Central Statistical Office
 • Instrument Szybkiego Reagowania
  Rapid Response Instrument
 • Rejestr podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia
  Registry operators of employment agencies
 • Państwowa Inspekcja Pracy
  National Labour Inspectorate
 • Kapitał Ludzki
  Human Capital
 • powroty.gov.pl
  powroty.gov.pl
 • Publiczne służby zatrudnienia
 • Rejestr Instytucji Szkoleniowych
  Register of Training Institutions
 • Rynek Pracy pod Lupą
  Labour Market at Lupa
 • Zielona Linia
  The Green Line
 • Zakład Ubezpieczeń Społecznych
  Social Insurance