Centre OHP D'ÉTÉ pour l'éducation et le travail des jeunes à Torun 28 Juin 2013 imprimer

Les vacances sont un temps de repos de l'école, mais pas seulement. Il s'agit d'une excellente occasion pour les jeunes de gagner de l'argent supplémentaire ou de passer un loisir intéressant et actif.

Emplois saisonniers, salons de l'emploi dans les bureaux de l'emploi des jeunes à Torun, Grudziadz, w Brodnicy i Wąbrzeźnie oraz Punktach pośrednictwa w Chełmnie i Golubiu – Dobrzyniu, zajęcia warsztatowe w ramach projektu „Laboratorium Młodych Aktywnych”, konkurs fotograficzny „Pracuj z OHP” czy Wakacyjne Kino Młodzieżowe to tegoroczna propozycja dla młodych spędzenia lata z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Toruniu.

Masz 16-25 lat? Szukasz pracy na wakacje?

Zapraszamy do nas młodzież gimnazjalną i ponadgimnazjalną w wieku od 16 faire 25 lat. W Młodzieżowych Biurach Pracy OHP w Toruniu, Brodnicy, Wąbrzeźnie i Grudziądzu oraz Punktach Pośrednictwa Pracy OHP w Chełmnie i Golubiu-Dobrzyniu czekają m.in.: oferty pracy w rolnictwie (zbiory warzyw i owoców), opieki nad osobami starszymi lub niepełnosprawnymi, do obsługi wesołych miasteczek, inwentaryzacji, przy roznoszeniu ulotek itp.

Przy rejestracji w biurze wymagany jest dowód osobisty lub inny dokument tożsamości oraz, w przypadku osób niepełnoletnich, zgoda rodziców lub opiekunów na podjęcie pracy.

Aktualne oferty pracy dostępne na stronie internetowej www.mbp.ohp.pl  oraz informacje o planowanych giełdach pracy na stronie www.kujawsko-pomorska.ohp.pl.

Dla osób które podejmą wakacyjną pracę za pośrednictwem OHP przygotowaliśmy  konkurs fotograficzny „Pracuj z OHP”. Zapraszamy do przesyłania do końca września br. do nas e-mailem na adres: ceipm kropka torun małpa ohp kropka pl swojego zdjęcia podczas pracy wraz z imieniem, nazwiskiem i tytułem. Najlepsze i najciekawsze zdjęcia wyróżnimy atrakcyjnymi nagrodami.

Chcesz ciekawie i aktywnie spędzić czas wolny?

Jeśli chcesz spędzić twórczo czas, nauczyć się nowych rzeczy i poznać ciekawych ludzi weź udział w bezpłatnym, wakacyjnym projekcie „Laboratorium Młodych – Aktywnych”. Podczas spotkań warsztatowych uczestnicy nauczą się jak organizować wydarzenia kulturalno-społeczne w przestrzeni miejskiej np. happening, flashmob, święto ulicy, dzień sąsiada, festiwal uliczny, poznają sposoby promocji i szukania wsparcia w tego typu działaniach, zdobędą szlif z wodzirejstwa, wystąpień publicznych, improwizacji. Pokażemy także młodzieży jak radzić sobie w trudnych sytuacjach, jak motywować siebie i innych do działania. Udział w projekcie jest bezpłatny! Liczba miejsc ograniczona! Więcej informacji na www.kujawsko-pomorska.ohp.pl w zakładce komunikaty.

Jeśli chcesz efektywnie spędzić czas, nauczyć się czegoś nowego o sobie i rozwinąć umiejętności poszukiwane na rynku pracy zapraszamy wraz z Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu do Wakacyjnego Kina Młodzieżowego pt.: Akademia Umiejętności na projekcję filmów edukacyjnych tj. m.in.: autoprezentacja, mowa ciała, wystąpienia publiczne, jak być liderem i przewodzić ludziom, poczucie własnej wartości. Wakacyjne Kino połączone będzie z dyżurem Lidera Klubu Pracy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Toruniu, gdzie osoby chętne poszukujące pracy i nie tylko będą mogły skorzystać bezpłatnie z porad  i konsultacji np. dokumentów aplikacyjnych – CV i listu motywacyjnego, dowiedzieć się o aktualnych ofertach pracy wakacyjnej w OHP, dowiedzieć  się jak i gdzie szukać pracy na lokalnym rynku pracy, zbadać swoje umiejętności i predyspozycje zawodowe za pomocą testów. Więcej informacji na www.kujawsko-pomorska.ohp.pl w zakładce komunikaty.

A po wakacjach…? Nie wiesz jaką szkołę czy zawód wybrać?

My pomożemy Ci rozpoznać predyspozycje zawodowe i zaplanować dalszą karierę. Doradcy zawodowi w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Toruniu i w Młodzieżowych Centrach Kariery w Chełmnie, w Brodnicy i w Grudziądzu zapraszają na usługi poradnictwa zawodowego w ramach których oferuje młodzieży bezpłatne indywidualne konsultacje i panowanie kariery, warsztaty,  informacje o zawodach, testy psychologiczne i predyspozycji zawodowych.

Zapraszamy na Lato z OHP. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.

Informations complémentaires:

Agnieszka SzczypińskaDyrektor

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Toruniu

RUCHE. Poznańska 11/13; 87-100 Torun

tel. 056 690 41 68 (wew. 46)

zdjecie-1zdjecie-2