Projektodawca z Włoch poszukuje partnerów do współpracy 18 Février 2014 imprimer

Stowarzyszenie Centro Italiano Opere Femminili SalesianeFormazione Professionale przygotowuje obecnie projekt na konkurs w ramach Programu „Prawa Podstawowe i Obywatelstwo 2007 - 2013 (Fundamental rights and citizenship 2007-2013)” i poszukuje partnerów ponadnarodowych do współpracy.

Celem przedsięwzięcia  jest podniesienie wiedzy na temat zjawiska rasizmu i dyskryminacji w systemie edukacji i szkoleń zawodowych oraz zaadaptowanie efektywnych i „szytych na miarę” kursów/szkoleń oraz narzędzi podnoszenia świadomości w celu rozpoznania tych zjawisk, walki z nimi,  a następnie raportowania odniesieniu do wszystkich zaangażowanych grup docelowych (uczniów, nauczycieli/trenerów).

Więcej informacji na temat projektu znajduje się w załączonej Fiszce projektowej. Dodatkowo w załączeniu znajdą Państwo także Dokumentację Konkursową w ramach Programu „Prawa Podstawowe i Obywatelstwo 2007 – 2013”.

Termin składania wniosków na konkurs upływa 12 marque 2014 r. Zainteresowane podmioty proszone są o jak najszybszy kontakt z Panią Laurą Bianconi (tel. 06 5729911 – fax. 06 45210030, ">lbianconi małpa ciofs-fp kropka org –www.ciofs-fp.org, Area Progettazione CIOFS-FP, Via di San Saba, 14 - 00153 Roma).

Pobierz: Fiszka Projektu

Pobierz: Opis ProgramuFUNDAMENTAL RIGHTS AND CITIZENSHIP