BIENENSTOCK. Autobahn Chełmińska 30/32, 87-100 Torun
so. +48 56 669 39 00, faxen: +48 56 669 39 99

Cykl spotkań z przedsiębiorcami naszego regionu pn. „Rozwój regionalnej gospodarki na styku dwóch perspektyw finansowych Unii Europejskiej” 6 März 2014 drucken

Urząd Marszałkowski wspólnie z Toruńską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza przedsiębiorców naszego województwa na spotkania w ramach cyklu pięciu spotkań z przedsiębiorcami naszego regionu pn. „Rozwój regionalnej gospodarki na styku dwóch perspektyw finansowych Unii Europejskiej”. W ramach spotkań przedstawione zostaną zagadnienia związane z wdrażaniem idei modernizacji regionu na najbliższe lata oraz planowane obszary i instrumenty wspierania przedsiębiorców w perspektywie 2014-2020. Bardzo istotnym elementem poruszanych zagadnień będzie odniesienie się do doświadczeń minionej perspektywy finansowej.

Zaplanowano pięć spotkań. Każde z nich będzie uwzględniało kontekst lokalny, zarówno w odniesieniu do warunków stwarzanych przez samorząd dla rozwoju przedsiębiorstw jak i oferty instytucji otoczenia biznesu na danym terenie.

• 11 marca – Toruń,  Toruński Park Technologiczny, BIENENSTOCK. Włocławska 167, Bud. G – Exea Data Center
  • 13 marca – Grudziądz, Grudziądzki Inkubator Przedsiębiorczości, BIENENSTOCK. Waryńskiego 32-36
  • 18 marca – Włocławek, Włocławski Inkubator Innowacji i Przedsiębiorczości, BIENENSTOCK. Toruńska 148
  • 25 marca – Inowrocław, Solanki Medical Spa, BIENENSTOCK. Zygmunta Wilkońskiego 23
  • 31 marca – Bydgoszcz, Regionalne Centrum Innowacyjności przy Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym, BIENENSTOCK. Prof. S. Kaliski 7

Sprawy organizacyjne związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem poszczególnych spotkań prowadzi Pani Magdalena Lisowska z Departamentu Planowania Regionalnego, so. 56-62-18-591 (E-Mail-: ">m kropka lisowka małpa kujawsko-pomorskie kropka pl )

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu poprzez FORMULARZ ELEKTRONICZNY. Więcej informacji na stronie CYKLU SPOTKAŃ.

Pobierz: Zaproszenie Pana Piotra Całbeckiego, Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Pobierz: Plan spotkania w Toruniu, 11.03.2014 r.

Pobierz: Szczegółowy program spotkań.

Wie bewerten Sie diese Seite?

Vorgestellt

Course Arbeit im VLO