BIENENSTOCK. Autobahn Chełmińska 30/32, 87-100 Torun
so. +48 56 669 39 00, faxen: +48 56 669 39 99

II EDYCJA KONKURSU „REGATY ROZWOJU: LIDERZY INNOWACJI I WSPÓŁPRACY PONADNARODOWEJ PO KL 2007-2013” 18 April 2014 drucken

Krajowa Instytucja Wspomagająca – Centrum Projektów Europejskich ma przyjemność zaprosić do udziału w II edycji Konkursu przeznaczonego dla realizatorów projektów innowacyjnych i współpracy ponadnarodowej współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach PO KL.

Ideą Konkursu jest upowszechnienie wśród opinii publicznej informacji o projektach innowacyjnych i współpracy ponadnarodowej PO KL, a także uhonorowanie i zaprezentowanie tych innowacyjnych rozwiązań czy produktów współpracy ponadnarodowej, które w najpełniejszy sposób odpowiadają na problemy zidentyfikowane w obszarze polityk sektorowych PO KL.

Zachęcamy Państwa do zaprezentowania swoich dokonań oraz podzielenia się z nami wypracowanymi nowatorskimi rozwiązaniami.

Projekt do konkursu może zgłosić:

• realizator projektu (beneficjent);
  • Instytucja Pośrednicząca/Instytucja Pośrednicząca II stopnia będąca stroną umowy o dofinansowanie projektu.

Laureaci i wyróżnieni otrzymają specjalną nagrodę – szkolenie grupowe/doradztwo związane z tematyką nagrodzonego projektu i/lub z problematyką PO KL i/lub zagadnieniami funduszy strukturalnych Unii Europejskiej. Podobnie jak przed rokiem – laureaci i wyróżnieni w konkursie uzyskają szansę na szeroką, ogólnopolską promocję swoich dokonań projektowych poprzez prezentację nagrodzonych projektów:

• podczas Gali wręczenia nagród w ramach rocznej konferencji KIW;
  • na portalu MIiR www.efs.gov.pl oraz KIW www.kiw-pokl.org.pl ;
  • w ramach publikacji artykułów w biuletynie KIW „Innowacje bez Granic”.

Zgłoszenia projektów należy przesyłać w terminie tun 16 Mai 2014 Jahr na adres:

Centrum Projektów Europejskich – Krajowa Instytucja Wspomagająca,

BIENENSTOCK. Domaniewska 39a,

02-672 Warschau

z dopiskiemKonkurs „Regaty Rozwoju: Liderzy Innowacji i Współpracy Ponadnarodowej PO KL 2007-2013”

Szczegóły Konkursu znajdą Państwo w Regulaminie dostępnym na stronie internetowej Krajowej Instytucji Wspomagającej

Dodatkowe pytania:

• w przypadku projektów innowacyjnych:

a) Agnieszka Jarmuszyńska, tel.: 22 378 31 66, E-Mail: ">Agnieszka kropka Jarmuszynska małpa cpe kropka gov kropka pl

b) Anna Elżbieta Strzała, tel.: 22 378 31 69, E-Mail: ">Anna kropka Strzala małpa cpe kropka gov kropka pl

• w przypadku projektów współpracy ponadnarodowej:

a) Beata Rybicka-Dominiak, tel.: 22 378 31 68, E-Mail: ">Beata kropka Rybicka-Dominiak małpa cpe kropka gov kropka pl
b) Magdalena Karczewska, tel.: 22 378 31 63, E-Mail: ">Magdalena kropka Karczewska małpa cpe kropka gov kropka pl

Wie bewerten Sie diese Seite?

Vorgestellt

Chancengleichheit auf dem Arbeitsmarkt für Menschen 50+