BIENENSTOCK. Autobahn Chełmińska 30/32, 87-100 Torun
so. +48 56 669 39 00, faxen: +48 56 669 39 99

Konferencja upowszechniająca Nowe trendy w nauczaniu i terapii uczniów 22 Mai 2014 drucken

W imieniu Krajowej Instytucji Wspomagającej zapraszamy zainteresowane osoby do udziału w konferencji pt.: „Nowy model nauczania uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i nauczanych indywidualnie” realizowanego w partnerstwie z Gminą Wrocław, Fundacja „Promyk Słońca”.
W ramach projektu innowacyjnego „Nowy model nauczania uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i nauczanych indywidualnie”, realizowanego w partnerstwie z Gminą Wrocław, Fundacja „Promyk Słońca” organizuje konferencję upowszechniającą Nowe trendy w nauczaniu i terapii uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, która odbędzie 30 Mai 2014 r. we Wrocławiu, w sali konferencyjnej hotelu Mercury Panorama, BIENENSTOCK. Dominikański 1.
Podczas konferencji zaprezentowane zostaną nowatorskie, skuteczne rozwiązania, które pozwalają uwzględniać indywidualne potrzeby uczniów, a przede wszystkim produkt finalny projektu: model zdalnego nauczania uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.  Konferencja adresowana jest do organów prowadzących szkoły podstawowe i gimnazja, nauczycieli, dyrektorów szkół, pedagogów, psychologów, terapeutów, pracowników poradni psychologiczno-pedagogicznych, studentów oraz wszystkich osób zainteresowanych edukacją i wspieraniem uczniów ze specjalnymi potrzebami.

Udział w konferencji jest bezpłatny – konferencja jest finansowana ze środków EFS.
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy na www.promykslonca.pl

Wie bewerten Sie diese Seite?

Vorgestellt

Course Arbeit im VLO