V Międzynarodowe Targi Pracy – zapraszamy pracodawców i agencje zatrudnienia 23 Septembre 2014 imprimer

Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu organizuje  w ramach sieci EURES V Międzynarodowe Targi Pracy, qui aura lieu 4 listopada br. à Toruń.

Celem wydarzenia jest umożliwienie osobom poszukującym pracy kontaktu z pracodawcami oraz promocja europejskiego rynku pracy. Zapraszamy do udziału w targach pracodawców i agencje zatrudnienia, poszukujące kandydatów do pracy w kraju lub za granicą. Udział w targach jest bezpłatny.

Zainteresowane podmioty prosimy o kontakt z Zespołem EURES w WUP, nr tel. 56 669 39 12, email: eures małpa wup kropka torun kropka pl .

V Międzynarodowe Targi Pracy – inviter les employeurs et les agences pour l'emploi imprimer