BIENENSTOCK. Autobahn Chełmińska 30/32, 87-100 Torun
so. +48 56 669 39 00, faxen: +48 56 669 39 99

Raport z OTK 2014 w Bydgoszczy 4 November 2014 drucken

Jak co roku, auf 20 -24 października br., doradcy zawodowi oraz pośrednicy pracy z bydgoskiego Oddziału Zamiejscowego Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Toruniu, brali czynny udział w realizacji różnych inicjatyw w ramach VI Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. Ideą przewodnią tegorocznej edycji OTK było hasło: Jak zaprzyjaźnić się z rynkiem pracy“.

Wśród  zrealizowanych działań znalazły się m.in. :

• zajęcia adresowane do uczniów zrealizowane w:
    Zespole Szkół Mechanicznych Nr 2 w Bydgoszczy:  Planowanie kariery zawodowej (20.10.2014) ichRozmowa kwalifikacyjna (24.10.2014)
    oraz
    Zespole Szkół Drzewnych w Bydgoszczy, gdzie przeprowadzono: Jak dobrze zaprezentować się w pierwszej pracy?” (21.10.2014)
  • prezentacja dla nauczycieli gimnazjum  w czasie konferencji zorganizowanej przez Szkolny Ośrodek Kariery w Zespole Szkół Drzewnych w Bydgoszczy nt.: Zawód dla wszystkich?” (22.10.2014)
  • zajęcia dla klientów CIiPKZ w Bydgoszczy o tematyce:
    Mój debiut na rynku pracy. Stres i wypalenie zawodowe. (21.10.2014) – nowa oferta tematyczna warsztatów skierowana do osób debiutujących na rynku pracy.
    Mój debiut na rynku pracy. Adaptacja w miejscu pracy. (22.10.2014) – nowa oferta tematyczna warsztatów skierowana do osób debiutujących na rynku pracy.
    Mapa możliwości zawodowych. Nie daj się stresowi  jak nim zarządzać (23.10.2014)
  • doradcy zawodowi pełnili również dyżury dla studentów na terenie Uniwersytetów: Technologiczno- Przyrodniczego (21.10.2014) oraz Kazimierza Wielkiego (22.10.2014) oraz udzielali konsultacji nt. pisania dokumentów aplikacyjnych dla klientów w siedzibie Centrum (20-22; 24.10.2014)
  • pracownicy urzędu uczestniczyli również jako wystawcy w Targach Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2014, które odbyły się w hali sportowowidowiskowej Łuczniczka w Bydgoszczy (23.10.2014)

Przygotowana z propozycja Centrum spotkała się z zainteresowaniem i aktywnym udziałem wszystkich adresatów. Łącznie w trakcie trwania Tygodnia Kariery z naszych usług skorzystało 477 Menschen.

Zespół pracowniczy serdecznie dziękuje wszystkim partnerom za współpracę oraz uczestnikom za udział w przygotowanych przedsięwzięciach.

Wie bewerten Sie diese Seite?

Vorgestellt

Chancengleichheit auf dem Arbeitsmarkt für Menschen 50+