BIENENSTOCK. Autobahn Chełmińska 30/32, 87-100 Torun
so. +48 56 669 39 00, faxen: +48 56 669 39 99

VI WŁOCŁAWSKIE TARGI SZKÓŁ, PRACY I RZEMIOSŁA 13 April 2015 drucken

Auf 9 ich 10 kwietnia  2015 roku we Włocławku odbyły się VI Targi Szkół, Pracy i Rzemiosła. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane przez Urząd Miasta Włocławka, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP, Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną oraz Cech Rzemiosł Różnych we Włocławku a honorowy patronat nad Targami objął Prezydent Miasta Włocławka .

Podczas Targów prezentowały się szkoły ponadgimnazjalne, policealne, uczelnie wyższe, Arbeitgeber, rzemieślnicy, Powiatowe Urzędy Pracy. Wśród wystawców  licznie odwiedzane było stoisko doradców zawodowych z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej we Włocławku oraz pośredników pracy i doradcy EURES z Wydziału Pośrednictwa Pracy.

Doradcy zawodowi udzielali osobom bezrobotnym i poszukującym pracy informacji na temat zasad pisania dokumentów aplikacyjnych oraz metod poszukiwania pracy. Podczas targów młodzież miała możliwość korzystania z konsultacji, której celem była pomoc w wyborze kierunku kształcenia oraz planowania kariery zawodowej. Pośrednicy pracy oraz doradca EURES informowali osoby uczestniczące w targach o aktualnych ofertach pracy w kraju i za granicą, wymaganiach stawianych przez pracodawców wobec kandydatów starających się o pracę oraz o warunkach życia i pracy za granicą.

Wie bewerten Sie diese Seite?

Vorgestellt

Chancengleichheit auf dem Arbeitsmarkt für Menschen 50+