Konferencja pt. „Jak skutecznie wspierać? Dobre praktyki w zakresie aktywizacji zawodowej osób w wieku 50+” 30 Juillet 2015 imprimer

28 Septembre 2015 r. w Olsztynie odbędzie się konferencja com. Jak skutecznie wspierać? Dobre praktyki w zakresie aktywizacji zawodowej osób w wieku 50+” w ramach odnowionego rządowego programu „Solidarność Pokoleń. Działania dla zwiększenia aktywności zawodowej osób w wieku 50+”. Organizatorem wydarzenia jest Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

Program „Solidarność pokoleń” skierowany jest zarówno do osób powyżej 50. roku życia, jak i przedsiębiorców, związków zawodowych, organizacji pozarządowych. W realizacji programu bardzo ważna jest koordynacja działań na rzecz wsparcia zatrudnienia osób 50+ zarówno na szczeblu krajowym, jak i regionalnym, upowszechnianie „dobrych praktyk” oraz wymiana doświadczeń w zakresie aktywizacji zawodowej osób w wieku 50+.

Podczas konferencji zaprezentowane zostaną tzw. „dobre praktyki” i doświadczenia instytucji publicznych i niepublicznych w zakresie aktywizacji zawodowej osób 50+.  Planowany jest również udział Pana Władysława Kosiniaka-Kamysza, Ministra Pracy i Polityki Społecznej.

Na konferencję zapraszamy w imieniu MPiPS wszystkich zainteresowanych przedstawicieli instytucji pomocy społecznej lub organizacji pozarządowych działających na rzecz aktywizacji zawodowej osób w wieku 50+.

Personnes, które chciałyby wziąć udział w wydarzeniu proszone są o przesłanie danych kontaktowych (imię, nazwisko, nr telefonu oraz adres e-mail) do Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Toruniu na adres: promocjaefs małpa wup kropka torun kropka pl do 7 sierpnia 2015 r.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. (56) 669 39 39.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY