BIENENSTOCK. Autobahn Chełmińska 30/32, 87-100 Torun
so. +48 56 669 39 00, faxen: +48 56 669 39 99

ATERIMA (nr KRAZ: 7085) - 150 ofert pracy we wrześniu i październiku 25 September 2015 drucken

Wrzesień to tradycyjnie końcówka wakacyjnych prac sezonowych i tym samym mniejsza liczba ofert dla osób poszukujących pracy na jesień. Dlatego spieszymy z informacją, że u nas zapotrzebowanie na kandydatów jest nadal wysokie – na chwilę obecną mamy jeszcze około 150 miejsc pracy dla Opiekunów osób starszych w Niemczech.

Gorąco zachęcamy osoby, DAS kończą obecnie zatrudnienie w związku z pracami sezonowymi, a także absolwentów szkół policealnych i wyższych, którzy obecnie szukają pierwszej stałej pracy i mogliby być zainteresowani naszymi ofertami. Także nauczyciele, którzy nie dostali pracy w szkole chętnie decydują się na wyjazdy z naszą firmą.

Od kandydatów oczekujemy doświadczenia w opiece nad osobą starszą lub niesamodzielną i przynajmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego. Co istotne, w puli wakatów posiadamy teraz zlecenia z mniejszymi wymogami w zakresie języka – dlatego zapraszamy do aplikowania również osoby z podstawową znajomością niemieckiego.

Naszym pracownikom w Niemczech gwarantujemy bezpieczne i legalne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie (nawet do 1350 Euro netto), organizację i pokrycie kosztów dojazdu, pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego oraz kostenlos zamieszkanie i wyżywienie w miejscu pracy. Zatrudnione u nas osoby mogą liczyć na ofertę dopasowaną do swojego doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań co do miejsca pracy. Więcej informacji na temat ATERIMA MED i naszej oferty można znaleźć na stronie www.aterima-med.pl.

W przypadku dodatkowych pytań lub zainteresowania naszymi ofertami prosimy o kontakt pod numerem telefonu 58 506 55 88.

Wie bewerten Sie diese Seite?

Vorgestellt

Course Arbeit im VLO