VI Międzynarodowe Targi Pracy w Toruniuzapraszamy pracodawców i agencje pracy 1 Octobre 2015 imprimer

S'il vous plaît noter, que sur 20 Octobre 2015 r. w Toruniu odbędą się VI Międzynarodowe Targi Pracy. Wydarzenie będzie miało miejsce w Hotelu Bulwar, RUCHE. Boulevard Philadelphie 18, en heures 10:00-15:00.

Przedsięwzięcie organizowane jest przez Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu, we współpracy z Europejskimi Służbami Zatrudnienia EURES z krajów Unii Europejskiej.

Ideą VI Międzynarodowych Targów Pracy jest aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy oraz promocja europejskiego rynku pracy. Osoby uczestniczące w  targach będą miały możliwość zapoznania się z ofertami zatrudnienia pracodawców zagranicznych i krajowych oraz wzięcia udziału w wykładach na temat m.in. warunków życia i pracy w wybranych krajach czy bezpiecznych wyjazdów do pracy za granicą.

Zapraszamy pracodawców i agencje zatrudnienia do zaprezentowanie swoich ofert zatrudnienia na targach.

Podmioty zainteresowane udziałem w targach proszone są o uzupełnienie formularza zgłoszeniowego i odesłanie go na adres e-mail:  eures małpa wup kropka torun kropka pl do dnia 12 października br.

Więcej informacji nt. wydarzenia uzyskać można kontaktując się z Zespołem EURES z WUP, nr tel. 56 669 39 12.

Międzynarodowe Targi Pracy w Toruniu