VII Międzynarodowe Targi Pracy – zapraszamy pracodawców i agencje zatrudnienia 7 marca 2016 drukuj

Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu organizuje VII Międzynarodowe Targi Pracy. Wydarzenie będzie miało miejsce 14 kwietnia br. w Hotelu Bulwar, ul. Bulwar Filadelfijski 18, w godzinach 10:00-14:00.

Ideą VII Międzynarodowych Targów Pracy jest promocja europejskiego rynku pracy oraz wzmocnienie współpracy pomiędzy publicznymi służbami zatrudnienia i pracodawcami. Targi organizowane są w ramach „Europejskich Dni Pracodawcy” – inicjatywy sieci Europejskich Publicznych Służb Zatrudnienia.

Osoby bezrobotne i poszukujące pracy odwiedzające targi będą miały możliwość zapoznania się z ofertami zatrudnienia pracodawców zagranicznych i krajowych.

Zapraszamy pracodawców i agencje pracy do zaprezentowania swoich ofert zatrudnienia na targach. Zapewniamy wystawcom bezpłatne stoisko wystawiennicze oraz możliwość wcześniejszej publikacji ofert pracy na stronie internetowej prowadzonej przez WUP Toruń.

Podmioty zainteresowane udziałem w targach proszone są o uzupełnienie formularza zgłoszeniowego i odesłanie go na adres e-mail eures małpa wup kropka torun kropka pl do dnia 31 marca br. Więcej informacji nt. wydarzenia uzyskać można kontaktując się z Zespołem EURES z WUP, nr tel. 56 669 39 12.

targi pracy