BIENENSTOCK. Autobahn Chełmińska 30/32, 87-100 Torun
so. +48 56 669 39 00, faxen: +48 56 669 39 99

Debata „Kształcenie zawodowe dla rynku pracy” 28 April 2016 drucken

W dniu 26.04.2016r. na terenie Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy odbyła się debata o edukacji pod hasłem – „Kształcenie zawodowe dla rynku pracy”. Debatę organizował Wojewoda Kujawsko-Pomorski we współpracy z Ministrem Edukacji Narodowej i Kujawsko-Pomorskim Kuratorem Oświaty.

Integralna częścią debaty były dyskusje panelowe w trzech panelach tematycznych. Panel I dotyczył roli pracodawców w realizacji zmiany w kształceniu zawodowym, w którym z ramienia WUP uczestniczył Janusz Bokser Kierownik Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, Panel II to dyskusja na temat bazy dydaktycznej kształcenia praktycznego zaś Panel III uwzględniał kwestie struktury i organizacji kształcenia zawodowego, w którym uczestniczył Artur Janas Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

Nagrodzeni uczestnicy konkurs "Potrzeby rynku pracy naszą misją. Zdjęcie Kuratorium Oświaty Bydgoszcz

Nagrodzeni uczestnicy konkursPotrzeby rynku pracy naszą misją. Zdjęcie Kuratorium Oświaty Bydgoszcz

Debata i obecność na niej Pani Teresy Wargockiej Sekretarza Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej, Wojewody Kujawsko-Pomorskiego i Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty była doskonała okazją do uhonorowania laureatów i wyróżnionych w konkursie dla szkół zawodowych pod hasłem – „Potrzeby rynku pracy naszą misją” organizowanym przez Wojewódzki Urząd Pracy pod patronatem Wojewódzkiej Rady Rynku Pracy w Toruniu w partnerstwie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.

Wręcznie nagród uczestnikom konkursu ""Potrzeby rynku pracy naszą misją". Zdjęcie Kuratorium Oświaty Bydgoszcz

Wręcznie nagród uczestnikom konkursu “”Potrzeby rynku pracy naszą misją”. Zdjęcie Kuratorium Oświaty Bydgoszcz

Nagrody dla laureatów i wyróżnionych szkół wręczała osobiście Pani Teresa Wargocka Sekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej w towarzystwie Pana Mikołaja Bogdanowicza Wojewody Kujawsko-Pomorskiego, Pana Marka Gralika Kuratora Oświaty, Pani Moniki Kwiecińskiej-Zdrenki Wiceprzewodniczącej Wojewódzkiej Rady Rynku Pracy i Pana Artura Janasa Dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

Wie bewerten Sie diese Seite?

Vorgestellt

Course Arbeit im VLO