BIENENSTOCK. Autobahn Chełmińska 30/32, 87-100 Torun
so. +48 56 669 39 00, faxen: +48 56 669 39 99

Laureaci i wyróżnieni w I edycji konkursu dla szkół zawodowych pod hasłem – “Potrzeby rynku pracy naszą misją 4 Mai 2016 drucken

W dniu 26.04.2016r. na terenie Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy odbyła się debata o edukacji pod hasłem – „Kształcenie zawodowe dla rynku pracy”. Debatę organizował Wojewoda Kujawsko-Pomorski we współpracy z Ministrem Edukacji Narodowej i Kujawsko-Pomorskim Kuratorem Oświaty.

Debata i obecność na niej Pani Teresy Wargockiej Sekretarza Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej, Wojewody Kujawsko-Pomorskiego i Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty była doskonałą okazją do uhonorowania laureatów i wyróżnionych w konkursie dla szkół zawodowych pod hasłem – „Potrzeby rynku pracy naszą misją” organizowanym przez Wojewódzki

Laureaci i wyróżnieni w I edycji konkursu dla szkół zawodowych pod hasłem - "Potrzeby rynku pracy naszą misją"

Urząd Pracy pod patronatem Wojewódzkiej Rady Rynku Pracy w Toruniu w partnerstwie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.

Nagrody dla laureatów i wyróżnionych szkół wręczała osobiście Pani Teresa Wargocka Sekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej w towarzystwie Pana Mikołaja Bogdanowicza Wojewody Kujawsko-Pomorskiego, Pana Marka Gralika Kuratora Oświaty, Pani Moniki KwiecińskiejZdrenki Wiceprzewodniczącej Wojewódzkiej Rady Rynku Pracy i Pana Artura Janasa Dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

Wie bewerten Sie diese Seite?

Vorgestellt

Course Arbeit im VLO