„Spotkanie z przedsiębiorczościąjak założyć i rozwinąć własną firmę” 12.05.2016 13 Mai 2016 imprimer

Sur 12.05.2016 r. w Urzędzie Miejskim w Bydgoszczy odbyło się szkolenie pt. „Spotkanie z przedsiębiorczościąjak założyć i rozwinąć własną firmę”. Szkolenie zostało zorganizowane przez Bydgoską Agencję Rozwoju Regionalnego w ramach „Maju Mam 2016” i skierowane było do osób chcących założyć własną firmę oraz prowadzących już swoją działalność i chcących ją rozwijać (majowa oferta skierowana jest głównie do mam, na spotkania można przyjść z dziećmi, którymi opiekują się animatorzy i opiekunowie).

Podczas spotkania uczestnicy uzyskali od specjalistów wskazówki dotyczące zakładania i prowadzenia firmy.
Dowiedzieli się z jakich form wsparcia mogą skorzystać, jak pozyskać fundusze na prowadzenie działalności gospodarczej.
W szkoleniu  udział brali przedstawiciele instytucji wspierających przedsiębiorczość tj.: Urząd Miasta Bydgoszczy, Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy i Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu  bydgoskie CiIPKZ, Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości i Kujawsko – Poméranie Fonds d'emprunt.

W ramach tego spotkania wystosowano zaproszenie dotyczące udziału zainteresowanych zagadnieniami związanymi z przedsiębiorczością w bezpłatnych szkoleniach, które będą odbywały się w budynku Urzędu Miasta w Bydgoszczy wg. harmonogramu umieszczonego na stronie:
http://www.bydgoszcz.pl/gospodarka/MSP/Seminaria_biznesowe.aspx/ .

Zachęcamy osoby zainteresowane tą tematyką do skorzystania z udziału w wybranym szkoleniu.
Uczestnictwo jest BEZPŁATNE