Informacja po spotkaniu z Agencją Zatrudnienia ATERIMA MED 1 Juillet 2016 imprimer

Sur 23 Juin 2016 r. w Oddziale Zamiejscowym WUP we Włocławku odbyło się spotkanie informacyjne dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy z p. Moniką Suchorebruk – konsultantką ds. rekrutacji Agencji Zatrudnienia ATERIMA MED Sp. z o.o. Sp. k., nr KRAZ 7085 dotyczące możliwości podjęcia zatrudnienia w charakterze opiekuna/opiekunki osób starszych na terenie Niemiec. W spotkaniu uczestniczyło 9 osób zainteresowanych podjęciem pracy w w/w zawodzie, i miało formę rozmów indywidualnych z każdym kandydatem/ką podczas których przybliżane były szczegóły dotyczące oferowanego zatrudnienia.

Informacja po spotkaniu z Agencją Zatrudnienia ATERIMA MED imprimer