Informacja po spotkaniu z Agencją Zatrudnienia SK EXPRES 1 Juillet 2016 imprimer

Sur 30 Juin 2016 r. w Oddziale Zamiejscowym WUP we Włocławku odbyło się spotkanie informacyjne dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy z p. Konradem Kuczyńskim -specjalistą ds. rekrutacji Agencji Zatrudnienia SK EXPRES Sp. z o.o. – oddział we Włocławku, nr KRAZ 3289 dotyczące możliwości podjęcia zatrudnienia jako pracownik przy produkcji komputerów, przy montażu foteli samochodowych oraz jako operator linii montażowej na terenie Czech i Słowacji.

W spotkaniu uczestniczyły 22 osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowiskach. Podczas spotkania przedstawiciel Agencji Zatrudnienia przybliżył szczegóły dotyczące prowadzonej rekrutacji m.in: opis oferty, warunki zatrudnienia, wymagania stawiane kandydatom, oraz przekazał materiały informacyjne wszystkim osobom uczestniczącym.

Na koniec wszyscy zainteresowani zostali zaproszeni na rozmowy indywidualne oraz testy manualne do oddziału Agencji Zatrudnienia mieszczącego się we Włocławku.

Informacja po spotkaniu z Agencją Zatrudnienia SK EXPRES imprimer