BIENENSTOCK. Autobahn Chełmińska 30/32, 87-100 Torun
so. +48 56 669 39 00, faxen: +48 56 669 39 99

Zaproszenie do partnerstwa 29 Juli 2016 drucken

Fundacja Stabilo we współpracy z partnerami: Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Powiatowym Urzędem Pracy w Chełmnie oraz Fundacją Aktywizacja zapraszają Państwa do przystąpienia do Partnerstwa na rzecz wypracowania rekomendacji w ramach projektu „Efektywnie dla młodzieży – nowe standardy na rynku pracy w województwie kujawsko-pomorskim” (w ramach Działania 2.4 – Modernizacja publicznych i prywatnych służb zatrudnienia oraz lepsze dostosowanie ich do potrzeb rynku pracy, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój – projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój).

Partnerstwo na rzecz wypracowania rekomendacji służy wypracowaniu zestawu rekomendacji, które zostaną wykorzystane zarówno przez instytucje centralne przy konkursach centralnych, jak i przez instytucje regionalne i lokalne przy wspieraniu osób młodych na poziomie regionalnym i lokalnym, w celu lepszego dopasowania zakresu i trafności oferty aktywizacyjnej wobec osób młodych, znajdujących się w najtrudniejszej sytuacji na rynku pracy. Rekomendacje będą wskazywać najbardziej skuteczne metody dotarcia do ww. osób młodych oraz najbardziej efektywne i miarodajne kierunki i obszary wsparcia młodzieży.

W skład partnerstwa wejdą co najmniej:

• podmioty zajmujące się problematyką młodzieży;
  • instytucje rynku pracy,
  • instytucje pomocy i integracji społecznej,
  • podmioty funkcjonujące w systemie edukacji,
  • pracodawcy/organizacje pracodawców.

Prace Partnerstwa na rzecz wypracowania rekomendacji będą odbywały się w okresie od sierpnia do grudnia 2016 r.

W wyniku przeprowadzonej rekrutacji planuje się wyłonienie 12 instytucji, które to spotkają się na Seminarium inicjującym zawarcie Partnerstwa na rzecz wypracowania rekomendacji w dniach 29-30 August 2016 r.

Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń, na które czekamy do dnia 12 August 2016 r. pod adresem mailowym: biuro małpa stabilo kropka org kropka pl, faxen: 56 682 80 82.

Aplikację należy składać poprzez wypełnienie formularza rekrutacyjnego (skan/ fax/poczta tradycyjna lub osobiste złożenie formularza w biurze projektu Fundacja Stabilo ul. Fosa Staromiejska 30/6, 87-100 Torun).

Kontakt i informacje:

Specjalistka ds. Rekomendacji – Agata Broniszewska, so. 510 200 207
Specjalistka ds. Partnerstwa – Anna Szmyd, so. 516 744 143

Zubehör

Wie bewerten Sie diese Seite?

Vorgestellt

Chancengleichheit auf dem Arbeitsmarkt für Menschen 50+