Współpraca z Agencją pracy MONTIX s.r.o. – praca w charakterze pracownika produkcji na Słowacji 7 września 2016 drukuj

Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu-Oddział Zamiejscowy we Włocławku informuje, że w dniach 10 i 18 sierpnia br. odbyły się spotkania informacyjno-rekrutacyjne z przedstawicielem Agencji pracy MONTIX s.r.o. dotyczące zatrudnienia na stanowisku pracownika produkcyjnego w zakładach Hella Slovakia Front Lighting, s.r.o. specjalizujących się w montażu oświetlenia dla przemysłu motoryzacyjnego.  W dotychczasowych spotkaniach uczestniczyły 22 osoby.  Uczestnicy mieli możliwość  zapoznania się koncepcją zatrudnienia w słowackim oddziale Hella Kočovce oraz zadawania szczegółowych pytań na temat warunków pracy, płacy oraz możliwości rozwoju osobistego w ramach przedstawianej oferty pracy. Osoby zainteresowane pracą uczestniczyły w teście zdolności manualnych, którego pozytywne zaliczenie było jednym z  warunków podjęcia pracy.  W dniu 9 września br. o godz. 10.00 we włocławskim oddziale WUP, ul. Bulwary 5B zaplanowano kolejne spotkanie z Agencją MONTIX, na które serdecznie zapraszamy. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu (54) 411-21-40.