Praca w Holandii dla fachowców z branży budowlanej 29 Septembre 2016 imprimer

17 października br. w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Toruniu odbędzie się spotkanie rekrutacyjne dla cieśli szalunkowych, stolarzy / cieśli konstrukcyjnych, hydraulików, spawaczy oraz dekarzy, zainteresowanych pracą w Holandii.

Nabór w ramach sieci EURES prowadzi agencja zatrudnienia Jobxion, która posiada ponad 10-letnie doświadczenie w rekrutacji do branży budowlanej w na rynku holenderskim.

Na spotkaniu przedstawiciele Jobxion opowiedzą o realizowanych projektach budowlanych i wymaganiach odnośnie konkretnych stanowisk. Miejsce lokalizacji projektów to przede wszystkim prowincje Holandii Północnej (Amsterdam) i Południowej (Rotterdam, Dordrecht), Brabancja Północna (Breda) oraz Utrecht. Projekty dotyczą  najczęściej budowy, przebudowy lub renowacji osiedli mieszkaniowych, apartamentowców, domów jednorodzinnych, obiektów użyteczności publicznej i obiektów komercyjnych.

Rekruterzy z agencji Jobxion wraz z doradcą EURES udzielą także informacji na temat warunków życia i pobytu w Holandii.

Firma otwarta jest na zatrudnienie ludzi młodych po ukończonej szkole kierunkowej, organizując dla nich płatne praktyki, a także na fachowców po 50 roku życia z doświadczeniem w branży budowlanej. Komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego zwiększa wielokrotnie szanse na zatrudnienie.

Firma zapewnia zakwaterowanie, zwrot kosztów dojazdów do pracy, elektronarzędzia do pracy i cotygodniowe wynagrodzenie, a dla chętnych organizuje w Holandii kurs języka holenderskiego.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem ofert pracy:

dekarz

hydraulik

coffrage charpentier

stolarz / cieśla konstrukcyjny

soudeur

Zainteresowane osoby zapraszamy na spotkanie 17 października w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Toruniu, RUCHE. Autoroute Chełmińska 30/32, sala szkoleniowa, piętro -1, godz.11.00-15.00.

Więcej informacji nt. naboru uzyskać można bezpośrednio w agencji Jobxion: nr tel. 48 677 80 98, email: malgosia małpa jobxion kropka pl

rekrutacja Jobxion