Informacja po spotkaniu z Agencją Zatrudnienia Contrain Poland Sp. z o.o., nr kraz 5612 9 listopada 2016 drukuj

W dniu 9 listopada 2016 r. w Oddziale Zamiejscowym WUP we Włocławku odbyło się spotkanie informacyjne dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy z przedstawicielami Agencji Zatrudnienia Contrain Poland Sp. z o.o. – oddział w Łodzi, nr kraz 5612 dotyczące możliwości podjęcia zatrudnienia na stanowiskach: pracownik przy produkcji sałatek owocowych i warzywnych, operator wózka widłowego (z dobrą znajomością języka angielskiego lub niemieckiego), pracownik magazynowy – komisjoner, sortowanie surowców wtórnych, praca przy zbiorze pieczarek, zbiór truskawek szklarniowych (wiszących), pracownik szklarniowy – pielęgnacja i zbiór pomidorów, ogórków, papryki, , praca na polu przy zbiorach warzyw, monter maszyn rolniczych, traktorzysta – praca w ogrodnictwie ( ze znajomością języka obcego), stolarz/ cieśla budowlany oraz sortowanie odzieży używanej na terenie Niemiec i Holandii. W spotkaniu uczestniczyło 18 osób zainteresowanych podjęciem pracy w w/w branżach. Podczas spotkania przedstawiciele Agencji Zatrudnienia przybliżyli szczegóły dotyczące prowadzonej rekrutacji m.in: opis ofert, warunki zatrudnienia, wymagania stawiane kandydatom, oraz przekazali materiały informacyjne wszystkim uczestniczącym.