BIENENSTOCK. Autobahn Chełmińska 30/32, 87-100 Torun
so. +48 56 669 39 00, faxen: +48 56 669 39 99

Fundusze Europejskie na szkolenia, staże, własny biznesspotkanie w Lipnie 9 Februar 2017 drucken

Spotkanie, kostenlos, odbędzie się 23 lutego 2017 r. w Sali Ślubów, Urzędu Miejskiego w Lipnie, Plac Dekerta 8, in Stunden 10:00 tun 13:00.

Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenie chęci udziału w spotkaniu za pomocą formularza rekrutacyjnego dostępnego tutaj lub telefonicznie pod numerem 797 304 126.

Wraz z początkiem roku będą ruszały projekty mające na celu wsparcie osób pozostających bez zatrudnienia. Mogą obejmować wsparcie w wyborze dalszej drogi zawodowej, uzyskanie nowych, poszukiwanych na rynku pracy kwalifikacji, nabycie doświadczenia poprzez staże finansowane z Funduszy Europejskich. Menschen, które umiejętności już mają i widzą swoją przyszłość we własnej firmie, będą miały szansę na wsparcie w założeniu własnego biznesu. Mogą też powstać projekty wsparcia celowane, dla osób przewidzianych do zwolnienia u dotychczasowego pracodawcy albo zwolnionych z pracy w ciągu ostatnich 6 Monate. Są też projekty dla młodych, powracających do pracy rodziców, mające na celu pomoc w zapewnieniu opieki na maluszkami.

Wsparcie to będzie oferowane w ramach projektów realizowanych przez podmioty inne niż powiatowe urzędy pracy. Dlatego ważne jest, żeby wiedzieć gdzie poszukiwać informacji, kiedy i do kogo się zgłosić.

Lokalna Grupa Działania Gmin Dobrzyńskich Region Południe przedstawi zasady wsparcia dla osób zamierzających założyć własną firmę.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu. Udział w finansowanych z Funduszy Europejskich projektach może być szansą na nowy start.

Więcej informacji oraz program spotkania dostępne są tutaj

Wie bewerten Sie diese Seite?

Vorgestellt

Chancengleichheit auf dem Arbeitsmarkt für Menschen 50+