Włocławskie Targi Szkół, Pracy i Rzemiosła 23-24 marca 2017r. 3 marca 2017 drukuj

W dniach 23-24 marca 2017r. w Hali Mistrzów we Włocławku odbędą się Włocławskie Targi Szkół, Pracy i Rzemiosła. Organizatorami wydarzenia są: Urząd Miasta Włocławek, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP we Włocławku, Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku, Poradnia Psychologiczno–Pedagogiczna we Włocławku oraz Cech Rzemiosł Różnych we Włocławku.

Targi podzielone będą na dwie części:
dzień pierwszy, tj. 23.03.2017r. (czwartek) w godz. od 9.00 do 13.00 Targi Szkół Ponadgimnazjalnych oraz Rzemiosła (adresowane do uczniów gimnazjów oraz ich rodziców);

dzień drugi, tj. 24.03.2017r. (piątek) w godz. od 10.00 do 14.00 Targi Pracy, Rzemiosła oraz Szkół Policealnych i Wyższych (adresowane do osób bezrobotnych, poszukujących pracy oraz do uczniów szkół ponadgimnazjalnych i ich rodziców).

W trakcie wydarzenia młodzież oraz osoby bezrobotne i poszukujące pracy będą mogły skorzystać z konsultacji doradców zawodowych z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej oraz Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej we Włocławku. Natomiast pośrednicy pracy i doradcy EURES będą informować o aktualnych ofertach zatrudnienia w kraju jak i za granicą.

Wszystkich zainteresowanych SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Plakat targów – 2017