Lista wystawców – VIII Międzynarodowe Targi Pracy 5 kwietnia 2017 drukuj

Wojewódzki Urząd Pracy serdecznie zaprasza na VIII Międzynarodowe Targi Pracy, które odbędą się 11 kwietnia br. w Toruniu, w hotelu Bulwar, ul. Bulwar Filadelfijski 18, w godzinach 10:00-14:00.

Ideą VIII Międzynarodowych Targów Pracy jest promocja zatrudnienia, wspieranie mobilności na regionalnym i europejskim rynku pracy, a także stworzenie płaszczyzny komunikacji między pracodawcami i poszukującymi pracy.

W wydarzeniu udział wezmą wystawcy z kraju i zagranicy oraz przedstawiciele instytucji związanych z rynkiem pracy. Osoby poszukujące zatrudnienia będą mogły zapoznać się z ofertami pracy z naszego regionu i różnych krajów UE oraz odbyć wstępną rozmowę kwalifikacyjną (prosimy zabrać CV). Pracodawcy będą mieli okazję do przybliżenia profilu działania swojej firmy oraz zebrania dokumentów aplikacyjnych od kandydatów do pracy.

W czasie targów będzie można uzyskać informacje nt. form wsparcia z funduszy unijnych dla osób niepracujących oraz bezpiecznych wyjazdów do pracy za granicę.

Zachęcamy do zapoznania się z listą wystawców i oferowanych miejsc pracy (do pobrania w załączniku) oraz odwiedzenia VIII Międzynarodowych Targów Pracy.

Więcej informacji nt. targów uzyskać można kontaktując się z Zespołem EURES z WUP, nr tel. 56 669 39 12, e-mail: eures małpa wup kropka torun kropka pl

plakat 8MTP

Dziękujemy za głosowanie