Spotkania informacyjne dla potencjalnych wnioskodawców (Działanie 4.2 PO WER) 11 Mai 2017 imprimer

Instytucja Zarządzająca dla Programu Wiedza Edukacja Rozwój (Departament Europejskiego Funduszu Społecznego w Ministerstwie Rozwoju) sur 11 Avril 2017 r. ogłosiła konkurs nr POWR.04.02.00-IZ.00-00-001/17 na projekty mobilności ponadnarodowej dla osób młodych zagrożonych wykluczeniem społecznym w ramach Programu IdA. Wnioski o dofinansowanie projektów w ramach niniejszego konkursu przyjmowane będą od 22 maja do 2 Juin. Więcej informacji nt. konkursu znajdą Państwo na stronie: https://www.power.gov.pl/nabory/1-39/

Zapraszamy na spotkania informacyjne poświęcone procesowi przygotowywania wniosków o dofinansowanie projektów w tym konkursie.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w dniu 16 Mai 2016 r. en heures. 10.00 - 15.00 w sali 115 w budynku Ministerstwa Rozwoju przy Placu Trzech Krzyży 3/5 w Warszawie .

Formularz zgłoszeniowy na spotkanie w Warszawie proszę przesyłać na adres e-mail: konkurs kropka ida małpa mr kropka gov kropka pl do dnia 15 maja do godz. 12:00

Drugie spotkanie odbędzie się w dniu 18 Mai 2016 r. en heures. 10.00 - 15.00 w sali kolumnowej w budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego przy ul. Dąbrowskiego 23 w Katowicach.

Formularz zgłoszeniowy na spotkanie w Katowicach proszę przesyłać na adres e-mail: konkurs kropka ida małpa mr kropka gov kropka pl do dnia 16 Mai.

S'il vous plaît noter, że liczba miejsc jest ograniczona, w związku z czym uprzejmie prosimy o wcześniejszą rezerwację. O udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń. Wysłanie formularza nie oznacza automatycznego wpisu na listę uczestników spotkania.

Na spotkanie zapraszamy przedstawicieli instytucji rynku pracy, instytucji pomocy i integracji społecznej, szkół i placówek systemu oświaty, uczelni i innych podmiotów realizujących kształcenie na poziomie wyższym, przedsiębiorstw, partnerów społecznych, organizacji pozarządowych, podmiotów ekonomii społecznej, jednostek samorządu terytorialnego i ich jednostek organizacyjnych, administracji publicznej, federacji lub związków organizacji pozarządowych i podmiotów ekonomii społecznej, jednostek naukowych.

Pobierz: Formularz zgłoszeniowyWarszawa

Pobierz: Formularz zgłoszeniowyKatowice