BIENENSTOCK. Autobahn Chełmińska 30/32, 87-100 Torun
so. +48 56 669 39 00, faxen: +48 56 669 39 99

Zapraszamy na spotkanie informacyjneWłasna firmapracujemy u siebie 13 September 2017 drucken

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Grudziądzu zaprasza na spotkanie informacyjneWłasna firmapracujemy u siebie”, dotyczące możliwości dofinansowania z Funduszy Europejskich dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.
Data i miejsce spotkania: 22 September 2017 r. Grudziądz w godz. 9-12.
Miejsce spotkania: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego Grudziądz, BIENENSTOCK. Waryńskiego 4 sala B24

Uczestnicy spotkań:

Spotkanie skierowane jest do osób niepracujących (zarejestrowanych w urzędzie pracy lub nie), które chcą otworzyć działalność gospodarczą. Przedstawione zostaną dostępne formy wsparcia ze środków unijnych, m.in. bezzwrotne dotacje, na założenie własnej firmy. Omówimy zasady przyznawania dotacji dla osób niepracujących (zarejestrowanych w urzędzie pracy lub nie), które są powyżej 29 roku życia. Dla młodszych uczestników oraz osób pracujących przedstawimy pozostałe formy wsparcia na własny biznes.

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

W przypadku dodatkowych potrzeb organizacyjnych wynikających z niepełnosprawności, prosimy o podanie takiej informacji podczas zgłoszenia, celem odpowiedniego przygotowania miejsca spotkania.

Rekrutacja:

Rekrutacja odbywać się będzie poprzez formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie internetowej http://www.mojregion.eu/index.php/rpo/szkolenia-i-konferencje?mmid=108 lub telefonicznie pod numerem telefonu: 56 62 15 820 oraz 797 304 124 Graudenz.

Pobierz: Program spotkania w Grudziądzu

Wie bewerten Sie diese Seite?

Vorgestellt

Chancengleichheit auf dem Arbeitsmarkt für Menschen 50+