BIENENSTOCK. Autobahn Chełmińska 30/32, 87-100 Torun
so. +48 56 669 39 00, faxen: +48 56 669 39 99

Nabór wniosków o dofinansowanie projektów w ramach IV tury konkursu nr RPKP.08.05.02-IP.01-04-004/17 für Untermaßnahme 8.5.2 Wsparcie outplacementowe 25 September 2017 drucken

Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu w imieniu Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego zaprasza do składania w ramach IV tury konkursu wniosków o dofinansowanie projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 8.5.2 Wsparcie outplacementowe, Działania 8.5 Rozwój pracowników i przedsiębiorstw MŚP w regionie, Osi priorytetowej 8. Aktywni na rynku pracy, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

O dofinansowanie projektu mogą ubiegać się wszystkie podmioty z wyłączeniem osób fizycznych (nie dotyczy osób prowadzących działalność gospodarczą lub oświatową na podstawie odrębnych przepisów). Należy jednak mieć na uwadze, że Wnioskodawca lub partner musi posiadać co najmniej roczne doświadczenie w prowadzeniu działalności w obszarze aktywizacji zawodowej i/lub wsparcia outplacementowego na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Wielkość środków przeznaczonych na dofinansowanie projektu w konkursie wynosi 3 207 145 euro, w tym 2 869 551 euro pochodzi z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz 337 594 euro pochodzi
z budżetu państwa. Ostateczna kwota dostępnych środków w PLN zostanie określona z uwzględnieniem dostępnej kwoty alokacji dla Działania 8.5 RPO WK-P 2014-2020, wyliczonej zgodnie z algorytmem przeliczenia dostępnych środków EFS w ramach Działania przy zastosowaniu kursu euro obowiązującego w miesiącu podpisania umów o dofinansowanie.

Okres realizacji projektu musi mieścić się w terminie von 30.09.2016 tun 31.12.2020 r.

Nabór wniosków o dofinansowanie projektu będzie prowadzony w sposób ciągły. Termin składania wniosków o dofinansowanie projektów w ramach trzeciej tury konkursowej rozpocznie się
01.10.2017 r. i potrwa do 31.10.2017 r. Liczba tur konkursowych jest uzależniona od stopnia wykorzystania kwoty środków przeznaczonych na konkurs.

Nabór będzie prowadzony w godzinach pracy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Toruniu, tj. w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 tun 15:30.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru i oceny projektów oraz na temat procedury odwoławczej zawiera Regulamin konkursu. Regulamin konkursu oraz wzory dokumentów, wytyczne horyzontalne i programowe dostępne są na stronie internetowej www.wup.torun.pl, na portalu www.rpo.kujawsko-pomorskie.pl oraz na portalu www.funduszeeuropejskie.gov.pl.

Dodatkowe informacje dotyczące naboru wniosków można uzyskać w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Toruniu, BIENENSTOCK. Autobahn Chełmińska 30/32, 87-100 Torun:

1. Punkt Informacji i Promocji

so. (56) 669 39 39 oder (56) 669 39 84
E-Mail: promocjaefs małpa wup kropka torun kropka pl.

1. Zweigkomitee. Projektów Konkursowych Wydziału Wdrażania RPO

so. (56) 669 39 55 lub (56) 669 39 59 lub (56) 669 39 74 oder (56) 669 39 57
E-Mail: wup małpa wup kropka torun kropka pl.

Wie bewerten Sie diese Seite?

Vorgestellt

Chancengleichheit auf dem Arbeitsmarkt für Menschen 50+