Giełda Pracy ‘Work Park” w Bydgoszczy 5 października 2017 drukuj

Dnia 17 października 2017 r. odbędzie się druga edycja Giełdy Pracy “Work Park”.

Giełda “Work Park” to możliwość spotkania się z firmami z terenu Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego i Bydgoszczy, które poszukają pracowników. Będzie to bardzo dobrą okazja, żeby spotkać się bezpośrednio z przedstawicielami firm i porozmawiać o możliwości zatrudnienia..

Giełda skierowana jest zarówno do osób z doświadczeniem na różnych stanowiskach, jak również uczniów szkół i studentów, którzy dopiero będą stawiać pierwsze kroki na rynku pracy.

Z myślą o uczestnikach zaproszono do udziału doradców zawodowych, którzy na bieżąco pomogą dopracować dokumenty aplikacyjne, podpowiedzą więcej o tym jak dobrze zaprezentować siebie na rozmowie kwalifikacyjnej.

Dodatkowo będą odbywać się warsztaty dla poszukujących pracy i pracodawców, które poprowadzą trenerzy biznesu oraz przedstawiciele instytucji współpracujących z nami.

Podczas Giełdy Pracy do dyspozycji uczestników będzie fotograf, który wykona profesjonalne zdjęcie do CV. Na osoby poszukujące pracy czekać będą makijażystki i wizażystki, które podpowiedzą i doradzą jak przygotować się do pierwszej rozmowy. Chodzi o to, aby uczestnicy Giełdy byli w pełni przygotowani na spotkanie z potencjalnymi pracodawcami.

Tegoroczna edycja odbędzie się w Bydgoskim Centrum Targowo -Wystawienniczym w Myślęcinku.
Patronat honorowy obejmie Prezydent Miasta Bydgoszczy

PLAKAT GIEŁDY PRACY WORK PARK

Więcej informacji na temat warsztatów organizowanych w trakcie Giełdy dostępnych pod linkiem:

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO UDZIAŁU W GIEŁDZIE.