Internetowe targi pracy Silesia 2017 On-Line Job Day 6 Octobre 2017 imprimer

Serdecznie zapraszamy polskich pracodawców i agencje zatrudnienia do udziału w internetowych targach pracy organizowanych w ramach sieci EURES pn. Silesia 2017 On-line Job Day. Foire aura lieu 26 października br. na stronie: https://www.europeanjobdays.eu/en/silesia-2017.

Głównym celem targów jest wsparcie polskich pracodawców w dotarciu do osób poszukujących pracy z innych państw Unii Europejskiej, w tym Polaków, którzy wyemigrowali do pracy za granicę i myślą o powrocie do kraju. Wydarzenie koncentruje się na branżach, w których polscy pracodawcy wykazują zainteresowanie zatrudnieniem obywateli z innych państw UE tj.: IT, transport i logistyka, księgowość i finanse, elektroniczna i telefoniczna obsługa klienta, branża metalowa, BPO (outsourcing procesów biznesowych).

Jesteś polskim pracodawcą, który poszukuje pracownika z zagranicy?

Wydarzenie jest doskonałą okazją do promocji ofert pracy Twojej firmy w całej Europie. Biorąc udział w  Silesia 2017 On-line Job Day masz szansę na pozyskanie kandydatów o poszukiwanych kwalifikacjach oraz różnorodnych kompetencjach językowych. Zarejestruj konto wystawcy, zarządzaj zamieszczanymi tam ogłoszeniami oraz projektami rekrutacyjnymi. Sur 26 października br. en heures 9:00 faire 15:00 (CET) będziesz mógł porozmawiać z kandydatami za pośrednictwem indywidualnych chat’ów on-line. Targom będą towarzyszyły także ciekawe prezentacje video związane z mobilnością zawodową w obrębie UE/EOG.

Do kogo skierowane jest to wydarzenie?

• polskich pracodawców z ww. branż, którzy planują bezpośrednie zatrudnienie pracowników z państw UE/EOG i Szwajcarii, w tym polskich agencji zatrudnienia, DESQUELS:
    • posiadają stosowny certyfikat uprawniający do prowadzenia tego typu działalności na terenie Polski oraz
    • podczas wydarzenia zaprezentują oferty pracy tymczasowej, a miejscem wykonywania pracy będzie teren Polski;
  • polskich firm, które po założeniu konta wystawcy opublikują aktualne oferty pracy;
  • obywateli UE/EOG lub Szwajcarii, w tym Polaków przebywających za granicą w tych państwach.

Jesteś zainteresowany udziałem?

Wejdź na stronę www.europeanjobdays.eu, wybierz zakładkę register/zarejestruj, a następnie w części Exhibitor kliknij w zakładkę create account i uzupełnij wszystkie pola oznaczone czerwoną gwiazdką. W tej części odznacz The Silesia 2017 Online Job Day – Work in Poland. Na zakończenie wybierz create new account, a następnie poczekaj. Sprawdzenie Twoich danych może potrwać 1-2 dni. Po pozytywnej weryfikacji konta wystawcy otrzymasz link aktywujący konto. Sprawdź wszystkie możliwości konta! Pamiętaj, że w dniu targów możesz prowadzić indywidualne rozmowy z kandydatami przy wykorzystaniu kamerki lub/i słuchawek (zalecane) lub używając jedynie klawiatury.

Ostateczny termin rejestracji polskich pracodawców upływa 17 Octobre 2017 année.

Organizatorami wydarzenia są Wojewódzkie Urzędy Pracy w Katowicach oraz Opolu.