BIENENSTOCK. Autobahn Chełmińska 30/32, 87-100 Torun
so. +48 56 669 39 00, faxen: +48 56 669 39 99

Cykl bezpłatnych szkoleń! 7 November 2017 drucken

Woiwodschaft Pommern, zaprasza beneficjentów i potencjalnych beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 do udziału w szkoleniach, finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Udział w szkoleniach jest BEZPŁATNY!

Data i miejsce szkoleń:

Szkolenia zostaną przeprowadzone od listopada do 15 Dezember 2017 r. w następujących lokalizacjach:

• Torun, Business Link, BIENENSTOCK. . Łokietka 5
  • Bydgoszcz, Hotel Park, BIENENSTOCK. Wrocławska 3
  • Wloclawek, Hotel Aleksander, BIENENSTOCK. Krankenhaus 23

Tematyka szkoleń:

• Kwalifikowalność wydatków w projektach współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na lata 2014-2020.
  • Kwalifikowalność wydatków w projektach współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego na lata 2014-2020.
  • Prawo zamówień publicznych i zasada konkurencyjności w projektach współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na lata 2014-2020.
  • Prawo zamówień publicznych i zasada konkurencyjności w projektach współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego na lata 2014-2020.
  • Obsługa centralnego systemu teleinformatycznego SL w projektach współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej  w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na lata 2014-2020.
  • Obsługa centralnego systemu teleinformatycznego SL w projektach współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego na lata 2014-2020.
  • Ocena Oddziaływania na Środowisko (OOŚ) w projektach realizowanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego 2014-2020.
  • Pomoc publiczna w projektach współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na lata 2014-2020.
  • Warsztaty w zakresie przygotowywania wniosków o dofinansowanie współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Tutaj znajdziesz zakres tematyczny szkoleń.

Ułatwienia dla osób z niepełnosprawnościami:

W przypadku dodatkowych potrzeb organizacyjnych wynikających z niepełnosprawności, prosimy o podanie takiej informacji podczas zgłoszenia, celem odpowiedniego przygotowania miejsca spotkania.

Rekrutacja:

Jeśli jesteś zainteresowany darmowymi szkoleniami, kliknij w FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, w którym znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące miejsca i terminu szkoleń.

Informacje o szkoleniach dostępne pod nr tel. 516 048 872.

Zapisz się już dzisiaj!

Wie bewerten Sie diese Seite?

Vorgestellt

Course Arbeit im VLO