Konferencja regionalna “Zintegrowany System Kwalifikacji – Współpraca na rzecz kwalifikacji” 22 listopada 2017 drukuj

Informujemy o organizowanej przez Instytutu Badań Edukacyjnych konferencji regionalnej pt.: “Zintegrowany System Kwalifikacji – Współpraca na rzecz kwalifikacji”. Konferencja odbędzie się w dniu 1 grudnia 2017r. w Hotelu Mercure Centrum w Toruniu, ul. Kraszewskiego 1/3. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10.00.

Podczas konferencji eksperci Instytutu Badań Edukacyjnych oraz zaproszeni goście przedstawią zagadnienia:
– Czym jest Zintegrowany System Kwalifikacji i jak jest wdrażany w Polsce?
– Na jakie wyzwania polskiego rynku pracy odpowiada Zintegrowany System Kwalifikacji?
– Jakie są korzyści z uczenia się przez całe życie i zdobywania nowych kwalifikacji?
– W jaki sposób zarządzanie kwalifikacjami może wpłynąć na rozwój regionalny?

Konferencja skierowana jest do: pracodawców, organizacji branżowych, przedstawicieli administracji centralnej i samorządu terytorialnego, pracowników urzędów pracy, firm szkoleniowych, nauczycieli i dyrektorów szkół, przedstawicieli rzemiosła, doradców zawodowych oraz instytucji i jednostek, które mogą być zainteresowane włączeniem się w działania w ramach Zintegrowany System Kwalifikacji.

Konferencja organizowana jest w ramach projektu systemowego pt. „Wspieranie realizacji I etapu wdrażania Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji na poziomie administracji centralnej oraz instytucji nadających kwalifikacje i zapewniających jakość nadawania kwalifikacji”.

Rejestracji można dokonać na stronie: http://kdkevents.exposupport.pl/rk-kielce/register

Szczegóły oraz ramowy program konferencji znajdują się na stronie: http://tnij.at/zsk

Kontakt w sprawie konferencji: Magdalena Osińska, tel. 22 241 71 61, e-mail: m kropka osinska małpa ibe kropka edu kropka pl