Informacja o przebiegu rozmów kwalifikacyjnych dla pracodawcy brytyjskiego-przetwórstwo ryb Gloucestershire, Chaxhill, Westbury-on-Severn w dniu 6 grudnia 2017 r. 8 grudnia 2017 drukuj

W dniu 6 grudnia br. w ramach współpracy w obszarze rekrutacji pomiędzy Wojewódzkim Urzędem Pracy w Toruniu a pracodawcą brytyjskim – przetwórstwo ryb z terenu Gloucestershire, Chaxhill, Westbury-on-Severn przeprowadzono rozmowy w formule wideokonferencji z zastosowaniem komunikatora SKYPE. Rozmowy odbyły się w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Toruniu oraz we włocławskim Oddziale Zamiejscowym. W rozmowach uczestniczyły  4 osoby.  Trzy kandydatury zostały zaakceptowane przez pracodawcę.  Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu kontynuuje nabór na stanowiska pracy oferowane przez pracodawcę.

Zainteresowane osoby prosimy o przygotowanie dokumentów aplikacyjnych (cv w języku polskim-ze zdjęciem oraz o ile to możliwe list motywacyjny) i przekazanie ich drogą elektroniczną na adres e-mail: “>magdalena kropka zboinska małpa wup kropka torun kropka pl

PRZYJMOWANIE APLIKACJI W FORMIE TRADYCYJNEJ ORAZ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOSTĘPNE W ODDZIALE POŚREDNICTWA PRACY:

• Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu, ul. Szosa Chełmińska 30/32, 87-100 Toruń, tel. (56) 669-39-08,  parter, pok. 106,
  • Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu-Oddział Zamiejscowy, ul. Bulwary 5b, 87-800 Włocławek, tel. (54) 411-21-40, III piętro, pok. 36,
  • Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu-Oddział Zamiejscowy, ul. Paderewskiego 26, 85-075 Bydgoszcz, tel. (52) 339-95-25/24, I piętro, pok. 7.

OFERTA PRACOWNIK PRODUKCJI

OFERTA MECHANIK MASZYN