BIENENSTOCK. Autobahn Chełmińska 30/32, 87-100 Torun
so. +48 56 669 39 00, faxen: +48 56 669 39 99

SPOTKANIE Z PRZEDSIĘBIORCZOŚCIĄjak założyć i rozwinąć własną firmęBydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza 14 März 2018 drucken

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego 23 Marke 2018 r. in Stunden. 10.00 – 12.30 zaprasza na kolejneSPOTKANIE Z PRZEDSIĘBIORCZOŚCIĄjak założyć i rozwinąć własną firmę”.
Tym razem spotykamy się w siedzibie bydgoskiego oddziału Wojewódzkiego Urzędu Pracy, przy ul. Paderewski 26
(sala nr 15).

Spotkanie kierowane jest do wszystkich osób planujących założyć własną firmę, a także dla prowadzących już swoją działalność i chcących ją dalej rozwijać.

Podczas spotkania uczestnicy uzyskają od specjalistów wskazówki dotyczące zakładania i prowadzenia własnej firmy. Dowiedzą się również jak pozyskać fundusze na prowadzenie działalności oraz o prowadzeniu alternatywnych modeli działalności.

Plan wystąpień:

• Instrumenty wsparcia oferowane przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne (Oddział PTE w Bydgoszczy),
  • Fundusze europejskie na co dzień, (Przedstawicielstwo Urzędu Marszałkowskiego w Bydgoszczy),
  • Działania Powiatowego Urzędu Pracy w Bydgoszczy wspierające przedsiębiorczość (Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy),
  • Wsparcie proinnowacyjne (Pracodawcy Pomorza i Kujaw),
  • Formy wspierania przedsiębiorczości oferowane przez Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy (Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy),
  • Instrumenty wsparcia oferowane przez Polską Fundację Przedsiębiorczości (Polska Fundacja Przedsiębiorczości, Oddział w Bydgoszczy),
  • Formy wspierania przyszłych przedsiębiorców oferowane przez Wojewódzki Urząd Pracy (VLO, Zentrum für Informations-und Karriereplanung in Bydgoszcz),
  • Instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego (Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego).

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.
Decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie wydarzenia z przyczyn od siebie niezależnych.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w kolejnych szkoleniach osobom, które nie wzięły udziału w szkoleniach, na które dokonały zgłoszenia i nie odwołały swojego uczestnictwa (przynajmniej na dzień przed szkoleniem do godz. 12.00).

Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie:

Wie bewerten Sie diese Seite?

Vorgestellt

Course Arbeit im VLO