IX Międzynarodowe Targi Pracy – lista wystawców i ofert pracy 6 Avril 2018 imprimer

Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu serdecznie zaprasza na IX Międzynarodowe Targi Pracy, qui aura lieu 12 Avril. à Toruń, w hotelu Bulwar, RUCHE. Boulevard Philadelphie 18, en heures 10:00-14:00.

W wydarzeniu wezmą udział wystawcy z zagranicy, poszukujący kandydatów do pracy m.in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Holandii. Szeroko reprezentowani będą także pracodawcy krajowi, rekrutujący do pracy w naszym regionie.

Osoby poszukujące zatrudnienia będą mogły zapoznać się z ofertami pracy oraz odbyć wstępną rozmowę kwalifikacyjną (prosimy zabrać CV). Pracodawcy będą mieli okazję do przybliżenia profilu działania swojej firmy oraz zebrania dokumentów aplikacyjnych od kandydatów do pracy.

Doradcy EURES z Czech, Niemiec i Holandii przybliżą oferty pracy ze swoich krajów oraz odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące warunków życia i zatrudnienia na tym terenie. W czasie targów będzie można również uzyskać informacje nt. form wsparcia z funduszy unijnych, porady z zakresu prawa pracy oraz zatrudnienia osób niepełnosprawnych, a także informacje nt. bezpiecznych wyjazdów do pracy za granicę.

Zachęcamy do zapoznania się z listą wystawców i oferowanych miejsc pracy (do pobrania w załączniku) oraz odwiedzenia IX Międzynarodowych Targów Pracy!