Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza na “Spotkania z przedsiębiorczością” 10 maja 2018 drukuj

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza na kolejne “SPOTKANIE Z PRZEDSIĘBIORCZOŚCIĄ – jak założyć i rozwinąć własną firmę”.

Spotkanie odbędzie się w gościnnym gmachu sali konferencyjnej Regionalnego Inkubatora Przedsiębiorczości KPFP w Bydgoszczy przy ul. Gimnazjalnej 2a.
Kierowane jest do wszystkich osób planujących założyć własną firmę, a także dla prowadzących już swoją działalność i chcących ją dalej rozwijać.

Podczas spotkania uczestnicy uzyskają od specjalistów wskazówki dotyczące zakładania i prowadzenia własnej firmy.
Dowiedzą się również jak pozyskać fundusze na prowadzenie działalności oraz o prowadzeniu alternatywnych modeli działalności.

Miejsce i czas spotkania:
Sala Konferencyjna w Regionalnym Inkubatorze Przedsiębiorczości KPFP w Bydgoszczy,
ul. Gimnazjalna 2a, 25.05.2018 r., godz. 10.00 – 12.30.

Plan wystąpień:

• Instrumenty wsparcia oferowane przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne (Oddział PTE w Bydgoszczy),
  • Fundusze europejskie na co dzień (Przedstawicielstwo Urzędu Marszałkowskiego w Bydgoszczy),
  • Działania Powiatowego Urzędu Pracy w Bydgoszczy wspierające przedsiębiorczość (Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy),
  • Formy wspierania przedsiębiorczości oferowane przez Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy (Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy),
  • Formy wspierania przyszłych przedsiębiorców oferowane przez Wojewódzki Urząd Pracy (Wojewódzki Urząd Pracy, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Bydgoszczy),
  • Instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego (Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego).

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Rejestracja pod kliknięciu w poniższy link*:

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie wydarzenia z przyczyn od siebie niezależnych.

*Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w kolejnych szkoleniach osobom, które nie wzięły udziału w szkoleniach, na które dokonały zgłoszenia i nie odwołały swojego uczestnictwa (przynajmniej na dzień przed szkoleniem do godz. 12.00).

W imieniu Organizatora zapraszamy do udziału.