Concurrence “Lider Aktywizacji Osób Młodychna najlepsze praktyki instytucji rynku pracy 16 Août 2018 imprimer

Fundacja Promocji Inicjatyw Społecznych POLPROM ogłasza ogólnopolski konkurs na najlepsze praktyki instytucji rynku pracy „Lider aktywizacji osób młodych” edycja 2018.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkie publiczne instytucje rynku pracy oraz agencje zatrudnienia.

Jeżeli w działalności instytucji, które Państwo reprezentują, jest miejsce na niestandardowe, oryginalne rozwiązania problemów osób młodych na rynku pracy, to zapraszamy do przedstawienia swoich doświadczeń. Z największą przyjemnością będziemy upowszechniać takie działania i promować Państwa praktyki. Nagrodzimy najlepsze praktyki, które zwiększają skuteczność aktywizacji osób młodych.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Nagrody „Lider Aktywizacji Osób Młodych” oraz z Kartą Zgłoszenia Dobrej Praktyki, które są dostępne na stronie www.polprom.org.pl w zakładce „Lider aktywizacji osób młodych”.

Termin nadsyłania zgłoszeń w konkursie upływa 12 Septembre 2018 roku o godz. 16.00liczy się termin, w którym Karta Zgłoszenia wpłynie do Organizatora konkursu. Informacja o wynikach konkursu zostanie umieszczona na stronie Organizatora www.polprom.org.pl w terminie do 30 Septembre 2018 année. Laureaci zostaną  zaproszeni na uroczystość wręczenia nagród, która odbędzie się 26 Octobre 2018 roku w Warszawie.

Informacje o konkursie:

email: konkurs małpa polprom kropka org kropka pl

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie