Informacja po spotkaniach informacyjno-rekrutacyjnych w sprawie pracy w Kongsberg Automotive (pow. włocławski) zorganizowanych w sierpniu 2018 r. 11 września 2018 drukuj

W spotkaniach, które odbyły się w dniach 1, 8, 14, 22 i 29 sierpnia uczestniczyło 78 osób. Kandydaci mieli możliwość zapoznania się  z profilem firmy oraz uczestnictwa w  rekrutacji każdorazowo obejmującej różnorodne narzędzia diagnostyczne, w tym: testy manualne, na dokładność czy zdolności wzrokowo-przestrzenne.

Z danych przekazanych przez FlexHR wynika, iż w wyniku podejmowanych przez nich działań, w tym współpracy z Wojewódzkich Urzędem Pracy w Toruniu, liczba zatrudnionych w Kongsberg Automotive znacząco wzrosła tj. z 300 osób (dane na początek współpracy-czerwiec 2018 r.) do około 600 osób (dane na koniec sierpnia 2018 r.).

Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu – Oddział Zamiejscowy we Włocławku również we wrześniu zaprasza na organizowane spotkania wszystkie osoby zainteresowane pracą przy montażu wiązek elektrycznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Najbliższe odbędzie się w środę 12 września br. o godz. 9.00 i 11.00, a kolejne 19, 26 września. Firma rekrutująca oferuje zatrudnienie przez agencję pracy w oparciu o umowę o pracę, płatne dodatki 100% za pracę w sobotę oraz 50% za pracę w nadgodzinach.

Szczegółowe informacje oraz przesyłanie aplikacji (cv): (54) 411-21-40, w siedzibie O/Zam. ul. Bulwary 5B, pok. 11 (parter), e-mail: magdalena kropka zboinska małpa wup kropka torun kropka pl