Posiedzenie Komisji Pracy, Pomocy Społecznej i Bezpieczeństwa Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego 18 września 2018 drukuj

W dniu 17 września 2018 r. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego odbyło się posiedzenie Komisji Pracy, Pomocy Społecznej i Bezpieczeństwa Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego. W posiedzeniu, ze strony Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Toruniu,  uczestniczył Pan Artur Janas, Dyrektor WUP w Toruniu, Pani Mariola Wilmanowicz, Kierownik Wydział Badań i Analiz, Pani Alina Lewalska, Kierownik Wydziału Wdrażania Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Pani Małgorzata Majewska, Kierownik Wydziału Wdrażania Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Podczas posiedzenia przedstawiono:

• Sprawozdanie z realizacji Programu na rzecz Ekonomii Społecznej do roku 2020,
  • informację na temat wdrażania Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój oraz Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w zakresie działalności Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Toruniu,
  • Kryteria ustalania kwot środków Funduszu Pracy na finansowanie programów na rzecz promocji zatrudnienia i łagodzenia skutków bezrobocia i aktywizacji zawodowej oraz innych fakultatywnych zadań realizowanych przez powiaty województwa kujawsko-pomorskiego w 2019 r. (projekt).