Internetowe targi pracy Work@PL – Praca w Polsce 19 września 2018 drukuj

Serdecznie zapraszamy polskich pracodawców i agencje zatrudnienia do udziału w internetowych targach pracy organizowanych w ramach sieci EURES pn. Work@PL – Praca w Polsce. Targi odbędą się 10 października 2018 r. na portalu udostępnionym przez Komisję Europejską www.europeanjobdays.eu .

Głównym celem targów jest wsparcie polskich pracodawców w dotarciu do osób poszukujących pracy z innych państw Unii Europejskiej, w tym Polaków, którzy wyemigrowali do pracy za granicę i myślą o powrocie do kraju. Wydarzenie ukierunkowane jest na branże, w których polscy pracodawcy wykazują zainteresowanie zatrudnieniem obywateli z innych państw UE/EOG, tj.: IT, helpdesk, księgowość i finanse, telefoniczna oraz internetowa obsługa klienta, sprzedaż i marketing, BPO (outsourcing procesów biznesowych).

Jesteś polskim pracodawcą, który poszukuje pracownika z zagranicy?

Wydarzenie jest doskonałą okazją do promocji ofert pracy Twojej firmy w całej Europie. Biorąc udział w Work@PL masz szansę na pozyskanie kandydatów o poszukiwanych kwalifikacjach oraz różnorodnych kompetencjach językowych. Zarejestruj konto wystawcy, zarządzaj zamieszczanymi tam ogłoszeniami oraz projektami rekrutacyjnymi. W dniu 10 października br. w godzinach od 10:00 do 14:00 będziesz mógł porozmawiać z kandydatami za pośrednictwem indywidualnych chat’ów on-line. Wydarzeniu będą towarzyszyły także ciekawe prezentacje video oraz chat publiczny.

Do kogo skierowane jest to wydarzenie?

•  do polskich pracodawców, którzy planują bezpośrednie zatrudnienie pracowników z państw UE/EOG i Szwajcarii, w tym polskich agencji pracy tymczasowej, których oferty pracy będą dotyczyły pracy na terenie Polski,
  • do obywateli państw UE/EOG i Szwajcarii, w tym Polaków przebywających poza granicami kraju.

Jesteś zainteresowany udziałem?

Wejdź na stronę www.europeanjobdays.eu , wybierz zakładkę register/zarejestruj, a następnie w części Exhibitor kliknij w create account i uzupełnij wszystkie pola oznaczone czerwoną gwiazdką. W tej części odznacz Work@PL – Work in Poland. Na zakończenie zaakceptuj wprowadzone dane poprzez create new account, a następnie poczekaj. Sprawdzenie Twoich danych może potrwać 1-2 dni. Po pozytywnej weryfikacji konta wystawcy, otrzymasz link aktywujący konto. Pamiętaj, że w dniu wydarzenia możesz prowadzić indywidualne rozmowy z kandydatami przy wykorzystaniu kamerki lub/i słuchawek (zalecane) lub możesz używać jedynie klawiatury. Platforma posiada także funkcję wysyłania zaproszenia na rozmowy on-line do kandydatów, którzy złożyli swoje aplikacje.

Ostateczny termin rejestracji polskich pracodawców upływa 28 września 2018 r.

Organizatorami wydarzenia są Wojewódzkie Urzędy Pracy w Warszawie, Katowicach oraz Gdańsku.

Informacji nt. wydarzenia udzielają doradcy EURES:
WUP Warszawa: m kropka tredota małpa wup kropka mazowsze kropka pl
WUP Katowice: akopczyk małpa wup-katowice kropka pl
WUP Gdańsk: e_staniewicz małpa wup kropka gdansk kropka pl