Nowa polityka prywatności i plików Cookies dla serwisów WUP
Czcionka:
Tłumacz stronę na: polskienglishfrançaisdeutsch
ul. Szosa Chełmińska 30/32, 87-100 Toruń
tel. +48 56 669 39 00, fax: +48 56 669 39 99

Europejskie Dni Pracodawców 2018 – Dzień Otwarty dla pracodawców i agencji zatrudnienia 9 listopada 2018 drukuj

Europejskie Dni Pracodawców 2018, Dzień Otwarty w Wydziale Pośrednictwa Pracy dla pracodawców i agencji zatrudnienia 14 listopada br. w godz. 9:00-14:00

W  dniach 5-16 listopada br. w ramach inicjatywy sieci Europejskich Publicznych Służb Zatrudnienia odbywają się w krajach UE Europejskie Dni Pracodawców 2018. W organizację EDP 2018 zostały również włączone wojewódzkie i powiatowe urzędy pracy w Polsce, które zaplanowały szereg wydarzeń poświęconych wzmocnieniu współpracy między publicznymi służbami zatrudnienia, a  lokalnymi pracodawcami, w szczególności małymi i średnimi przedsiębiorstwami.

W ramach Europejskich Dni Pracodawców 2018 Wydział Pośrednictwa Pracy WUP w Toruniu serdecznie zaprasza przedstawicieli pracodawców i agencji pracy na Dzień Otwarty w tut. Urzędzie, który odbędzie się 14 listopada br. w godz. 9:00 – 14:00 (ul. Szosa Chełmińska 30/32, parter, pokoje: 104, 105 i 106). Pracownicy Wydziału Pośrednictwa Pracy będą udzielali informacji min. nt. organizacji rekrutacji w siedzibie WUP czy udziału przedstawicieli pracodawców/agencji w wydarzeniach organizowanych przez WUP w roku 2019. Odpowiedzą także na pytania dot. współpracy i wsparcia w procesach rekrutacyjnych w krajowym i zagranicznym pośrednictwie pracy.

Ponadto Wydział Pośrednictwa Pracy dysponuje szeregiem narzędzi informatycznych  umożliwiających m.in. rejestrację ofert pracy oraz wyszukiwanie odpowiednich kandydatów do pracy on-line. Jednym z rozwiązań, jakie proponujemy, jest rekrutacja pracowników z Europejskiego Obszaru Gospodarczego z wykorzystaniem Europejskiego Portalu Mobilności Zawodowej – eures.europa.eu . Jest to strona internetowa Europejskich Służb Zatrudnienia EURES – sieci współpracy publicznych służb zatrudnienia powołanej przez Komisję Europejską.

Do dyspozycji pracodawców na stronie EURES jest baza kandydatów do pracy, licząca kilkaset tysięcy CV, dostępnych po założeniu bezpłatnego konta. Pracodawcy mogą także otrzymywać CV odpowiadające wymaganiom bezpośrednio na swoją skrzynkę e-mail i tym samym zapoznawać się z kandydatami o odpowiednich kwalifikacjach. Dzięki zamieszczeniu na portalu działu „kalendarz wydarzeń” i możliwości zapisania się do newslettera pracodawcy mogą zaplanować i zgłosić swoje uczestnictwo w targach pracy i innych wydarzeniach związanych z naborami pracowników z krajów EOG.

Zachęcamy również do skorzystania z funkcjonalności jakie oferuje portal tujestpraca.eu . Jest to serwis prowadzony przez pracowników Wojewódzkiego Urzędu pracy w Toruniu, dzięki któremu pracodawcy oraz agencje pracy z województwa kujawsko-pomorskiego mogą: zamieścić oferty pracy, stworzyć profil swojej firmy, otrzymywać CV kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy oraz promować swoje działania poprzez przesłanie informacji do administratorów strony (zostaną one opublikowane w dziale: „aktualności”).

Bezpośredni kontakt z pracownikami Wydziału Pośrednictwa Pracy WUP w Toruniu w celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących świadczonych usług pod nr tel. 56 669-39-12 lub 56 669-39-08. Zapraszamy do kontaktu.

Jak oceniasz tą stronę?

Promowane

 • Praca w WUP Toru
  Praca w WUP Toru
 • Wyrównywanie szans na rynku pracy w dla osób 50+
  Wyrównywanie szans na rynku pracy w dla osób 50+
 • Sieć Europejskich Ofert Pracy
  Sieć Europejskich Ofert Pracy
 • Główny Urząd Statystyczny
  Główny Urząd Statystyczny
 • Instrument Szybkiego Reagowania
  Instrument Szybkiego Reagowania
 • Rejestr podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia
  Rejestr podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia
 • Państwowa Inspekcja Pracy
  Państwowa Inspekcja Pracy
 • Kapitał Ludzki
  Kapitał Ludzki
 • powroty.gov.pl
  powroty.gov.pl
 • Publiczne służby zatrudnienia
 • Rejestr Instytucji Szkoleniowych
  Rejestr Instytucji Szkoleniowych
 • Rynek Pracy pod Lupą
  Rynek Pracy pod Lupą
 • Zielona Linia
  Zielona Linia
 • Zakład Ubezpieczeń Społecznych
  Zakład Ubezpieczeń Społecznych