The new privacy policy and cookies for sites VLO
Translate this Page to: PolishenglishFrenchGerman
st. Highway Chełmińska 30/32, 87-100 Torun
such. +48 56 669 39 00, fax: +48 56 669 39 99

Competition “Mój wymarzony zawód” – 2018 r. print

Competition “Mój wymarzony zawód” – 2018 r.

Competition “Mój wymarzony zawód” – 2018 r.

 

Drodzy Uczniowie!

nadszedł czas na ogłoszenie wyników konkursu “Mój wymarzony zawód”. W tym roku otrzymaliśmy aż 512 zgłoszeń. Bardzo dziękujemy za zainteresowanie konkursem, a co za tym idzie rynkiem pracy i własną przyszłością zawodową. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy, aby Wasze marzenia się spełniły, a wybrany zawód okazał sięstrzałem w 10”.

Zgodnie z regulaminem, jury wybrało 15 zwycięzców, którzy otrzymają tablet Lenovo TAB4 8 and 15 osób wyróżnionych, którym przekażemy Xiaomi Mi Power Bank. Nagrody zostaną dostarczone po Nowym Roku za pośrednictwem szkoły. Będziemy się kontaktować z poszczególnymi szkołami, w celu ustalenia szczegółów.

Laureaci:

  1. Agata Grabowska, Zespół Szkół im. Ignacego Jana Paderewskiego w Zbrachlinie, powiat aleksandrowski, zawód: logistyk
  2. Kalina Sikorska, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Kruszynie, powiat włocławski, zawód: historyk sztuki
  3. Michalina Otkińska, Szkoła Podstawowa nr 10 in Toruń, im. Komisji Edukacji Narodowej, Torun, zawód: veterinarian
  4. Dominik Koczwara, Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Wałdowie, powiat sępoleński, zawód: grafik komputerowy
  5. Adrian Syrocki, Szkoła Podstawowa Kończewicach im. ks. Leona Poeplau, powiat toruński, zawód: logistyk
  6. Stanisław Motylewski, Szkoła Podstawowa w Sosnowie, powiat sępoleński, zawód: accountant
  7. Maciej Spychała, Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Wałdowie, powiat sępoleński, zawód: rolnik
  8. Remigiusz Burczyński, Zespół Szkół w Borównie, powiat bydgoski, zawód: firefighter
  9. Oliwia Wichrowska, Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego, Lipno County, zawód: kryminolog
  10. Kacper Stankiewicz, Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej, powiat golubsko-dobrzyński, zawód: kierownik budowy
  11. Olga Wiechecka, Zespół SzkolnoPrzedszkolny w Rojewie, Szkoła Podstawowa w Rojewie, powiat inowrocławski, zawód: psycholog
  12. Sandra Walczak, Szkoła Podstawowa im. L. J. Kronenberga, powiat włocławski, zawód: aktor
  13. Nikola Tomczak, Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego z oddziałami gimnazjalnymi w Pakości, powiat inowrocławski, zawód: mathematician
  14. Urszula Proszkiewicz, Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Choceniu, powiat włocławski, zawód: oficer pokładowy
  15. Jakub Borucki, Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Lipnie, Lipno County, zawód: lekarz – specjalista pediatrii

 

Osoby wyróżnione:

  1. Jakub Kamiński, Szkoła Podstawowa nr 7 in Toruń, Torun, zawód: aktuariusz
  2. Michał Dadak, Zespół Szkół w Borównie, powiat bydgoski, zawód: mechanik pojazdów samochodowych
  3. Dawid Szczerbiak, Zespół Szkół w Zakrzewie Publiczne Gimnazjum im. Jana Kasprowicza, powiat aleksandrowski, zawód: technician
  4. Marcelina Kucharska, Szkoła Podstawowa w Sosnowie, powiat rypiński, zawód: photographer
  5. Szymon Pietrzak, Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. J. Korczaka w Toruniu, Torun, zawód: cook
  6. Klaudia Pucińska, Szkoła Podstawowa w Ugoszczu, powiat rypiński, zawód: nauczyciel języka obcego
  7. Wiktoria Kielik, Gimnazjum im. Ziemi Dobrzyńskiej w Bobrownikach, Lipno County, zawód: architekt
  8. Jan Majewski, Szkoła Podstawowa nr 11 in Toruń, Torun, zawód: żołnierz
  9. Julia Aleksandra Dados, Niepubliczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi, powiat mogileński, zawód: photographer
  10. Maria Knap, Niepubliczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi, powiat mogileński, zawód: beautician
  11. Aleksander Lipiński, Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące, powiat: golubsko-dobrzyński, zawód: mechanik pojazdów samochodowych
  12. Marta Sakowska, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Kruszynie, powiat włocławski, zawód: veterinarian
  13. Wiktoria Kryszkiewicz, Szkoła Podstawowa nr 36, Bydgoszcz, zawód: designer of interior decoration
  14. Małgorzata Toby, Szkoła Podstawowa nr 2 im. dra. Kazimierza Karasiewicza w Tucholi, powiat tucholski, zawód: hairdresser
  15. Maciej Osiński, Szkoła Podstawowa nr 3 w Kcyni, powiat nakielski, zawód: kierowca samochodu ciężarowego

 

Podsumowanie konkursu wraz z wygranymi opisami

Regulamin konkursu w 2018 r.

Materiały informacyjne:

Ulotka informacyjna o konkursie

Plakat informacyjny o konkursie

 

Pytania dotyczące konkursu prosimy kierować do Wydziału Badań i Analiz: Joanny Cywińskiej, tel. 56 669 39 40, Iwony Janowskiej, tel. 56 669 39 22 lub Marioli Wilmanowicz, tel. 56 669 39 83.

How would you rate this page?

Featured

  • Praca w WUP Toru
    Course work in the VLO
  • Wyrównywanie szans na rynku pracy w dla osób 50+
    Equal opportunities in the labor market for people 50+
  • Sieć Europejskich Ofert Pracy
    European Network Job
  • Główny Urząd Statystyczny
    Central Statistical Office
  • Instrument Szybkiego Reagowania
    Rapid Response Instrument
  • Rejestr podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia
    Registry operators of employment agencies
  • Państwowa Inspekcja Pracy
    National Labour Inspectorate
  • Kapitał Ludzki
    Human Capital
  • powroty.gov.pl
    powroty.gov.pl
  • Publiczne służby zatrudnienia
  • Rejestr Instytucji Szkoleniowych
    Register of Training Institutions
  • Rynek Pracy pod Lupą
    Labour Market at Lupa
  • Zielona Linia
    The Green Line
  • Zakład Ubezpieczeń Społecznych
    Social Insurance